איך לשטוף ביצים החווה

אם יש לך משק גדול או לול תרנגול בחצר האחורית, אתה לקצור את היתרון של ביצים טריות, בטעם כי הם בדרך כלל הרבה פחות יקר מאשר ביצים מהסופרמרקט. ביצים תוצרת בית הם לעתים קרובות יותר בריא מאשר ביצים בסופרמרקט, כפי שאתה מסוגל לשלוט על התרנגולות טיפול ותזונה. בעוד הטיפול של תרנגולות הנחת שלך חשוב, הטיפול בביצים הוא קריטי כל כך, כמו גם ביצים המופיעות נקי ולא רצוי יכול לשדר חיידקים מזיקים.

לאסוף את הביצים פעמיים בכל יום, רצוי בבוקר. במזג אוויר חם מאוד, לאסוף את הביצים בפעם האחרונה בשעות אחר הצהריים המאוחרות או הערב. התכנסות תכופה מונעת שבירה שנגרמת כאשר יותר מדי ביצים נמצאות באותו קן.

חול ביצים עם נייר זכוכית דק במיוחד אם הביצים מופיעות נקי או יש רק כמה נקודות לכלוך קטן. לאחר ביצים הם sanded, הם לא חייבים להיות שטף, כמו מלטש מסיר את הציפוי החיצוני מגן של הקליפה.

לשפשף ביצים עם אבקת ביצה מיוחדת אם הביצים מלוכלכות מדי עבור נייר זכוכית ניקוי. ניתן גם לקרצף את הביצים בעזרת חומר ניקוי נוזלי עדין וללא ריח נוזלי. השתמש במברשת רך, אם יש צורך.

השתמש במים חמים מאוד כי הוא לפחות 90 מעלות F ו מינימום של 20 מעלות חם יותר מאשר ביצים. אחרת, הבדל הטמפרטורה עשוי ליצור ואקום בתוך הביצה. בתורו, הוואקום מאפשר לקליפת ביצה לספוג חיידקים מזיקים שעשויים להיות מועברים לביצה. לעולם לא לאפשר לביצים להשרות במים.

להלבין את הביצים אם אתה רוצה להבטיח את הביצים הם מחוטא. כדי להלבין ביצים, טובלים אותם פתרון דליל של 1 כף. אקונומיקה בית מעורבב 1 ליטרים של מים.

מניחים את הביצים בתוך מסננת, ולאחר מכן לשטוף את הביצים ביסודיות מתחת למים זורמים כי הוא קצת חם יותר מאשר לשטוף את המים. יבש את הביצים מיד, באמצעות מגבת נקייה, רכה או מגבת נייר. מקפיאים את הביצים ברגע שהביצים יבשות. לעולם אל תניח ביצים לחות בקופסת ביצים.