בדיקות מימוש לילדים

עם ממוצע ילד מקבל 7-1 / 2 שעות של זמן מסך היומי, לא קשה לראות מדוע רק אחד מכל שלושה ילדים לקבל את כמות מינימלית של פעילות גופנית בכל יום. ילדים מעטים מקבלים את 60 דקות המומלץ או יותר של התרגיל היומי שיסייע להם לפתח הרגלי כושר טובים כמבוגרים. תרגילי כושר גופני יכולים לתת בסיס לרמת הכושר הנוכחית של ילדכם, לקבוע מטרות עבורם ולהראות את ההתקדמות שלהם לאורך זמן. סוללה אחת של מבחני התעמלות לילדים הנקראת האתגר של הנשיא, שימשה את בתי הספר והקהילות במשך למעלה מ -55 שנה. לאחר השלמת חמשת מבחני ההתמחות, יהיה לך ולילד שלך מושג היכן הוא יצטרך לשפר ולהניע אותו להיות בריא יותר.

ישנם שני מבחני תרגיל אשר מודדים כוח וסיבולת לילדים – תלתלים ו pullups. Curlups למדוד את כוח וסיבולת של שרירי הבטן. שרירי הבטן החזקים נותנים תנוחה טובה ותומכים בעמוד השדרה. בדיקה זו מבוצעת עם ילדך שוכב על גבו, רגליו על הרצפה והברכיים כפופות. ידיים חוצות את החזה. בהתחלה, ילדך ירים את פלג גופו העליון ויתכרבל עד שהמרפקים יגעו ברגליים. הם מתוזמן במשך דקה אחת בלבד השלימו curlups נספרים. בסוף דקה אחת, לספור את מספר curlups הילד שלך היה מסוגל לבצע תוך דקה אחת. Pullups למדוד את כוח הגוף העליון ואת הסיבולת. בדיקה זו מבוצעת באמצעות סרגל אופקי שיאפשר לילדך לתלות את רגליו מהרצפה. באמצעות אחיזת יד או אחיזת יד, הילד שלך היה מרים את גופה ועוצר עד שהסנטר שלה מסיר את הבר. אתה יכול לספור בכל פעם שהיא היתה להשלים pullup הנכון בחזרה התחתון למיקום המקורי.

ריצה והפעלת סיבולת הסעות הם מבחני תרגיל שמודדים מהירות / זריזות וסיבולת לב / ריאות. שתי בדיקות אלה מתוזמנות עם סטופר. כמבחן מהירות וזריזות, ריצת המעבורות נקבעת על ידי סימון שני קווים במרחק של 30 רגל זה מזה ושתי עצמים מאחורי אחד השורות. החל מהשורה שממול לשני החפצים, הילד שלך היה רץ אל הקו השני. הוא מרים את אחד האובייקטים, הוא רץ אל הקו השני ומניח את החפץ מאחורי הקו. הוא רץ חזרה לקו השני, מרים את האובייקט ומניח אותו מאחורי הקו עם האובייקט השני. רץ חזרה לקו השני, לעצור את הזמן כשהוא חוצה את הקו. עבור הליכה סיבולת לרוץ, להקליט את כמות הזמן שלוקח לו לרוץ קילומטר. אם הוא עייף לרוץ, הוא יכול ללכת אבל צריך לנסות לרוץ כמה שיותר.

מבחן V-sit להגיע למדוד את הגמישות של hamstrings והגב התחתון. בעת ישיבה על הרצפה והרגליים בתוך V, יש להאריך את הילד ולהגיע רחוק ככל האפשר. יהיו לה שלושה ניסיונות להתאמן. בהישג יד הרביעי שלה, להחזיק אותה במשך שלוש שניות בזמן שאתה להקליט את המרחק.

ציונים לכל מבחן תרגיל מבוססים על מין וגיל, מגיל 6 עד 17. לאחר סיום מבחני האימון, ניתן לראות אם ילדך הבקיע או מעל האחוזון 85, מעל או באחוזים ה -50 או מתחת לאחוזון ה -50 אל האתגר של הנשיא גיליון נתונים נורמטיבי כדי לחשב את ציוניו. דון במידע זה עם הילד שלך והציע דרכים מועילות להיות פעיל יותר. הצטרף כמשפחה וראה את ילדך מגדיל את רצונו להיות פעיל יותר

בדיקות כוח וסיבולת

בדיקות Agility ו- Cardio Endurance

בדיקת גמישות

תוצאות הבקיע