השפעות של קפאין וסוכר

סוכר

רק לומר את המילים “סוכר” ו “קפאין” לאם של ילד שהוא רגיש אחד או אחר, או אפילו את שניהם, ואתה קרוב לוודאי לקבל את החינוך של פעם בחיים. על ידי הסתכלות על מרכיבי הסוכר והקפאין ולהבין כיצד כל אחד משפיע על הגוף, אנשים יצרו את דעותיהם על צריכת הקפאין והסוכר.

קָפֵאִין

האמריקאי הממוצע אוכל עד 3 ק”ג סוכר בשבוע. הסוכרים המעודנים ביותר כגון סוכרוז (סוכר בטבלה), דקסטרוז (סוכר תירס) וסירופ תירס גבוה פרוקטוז נמצאים בכל סוגי המזונות. לחם, דגני בוקר, מיונז, חמאת בוטנים, קטשופ, רוטב ספגטי ועוד שפע של מזון קפוא המיועד למיקרוגל כוללים סוכר, והכמות ממשיכה לעלות בקצב מדאיג.החסרונות העיקריים של הסוכר הם האופן שבו הוא מתערער את איזון הסוכר בדם. ככל שצרכו יותר סוכר, כך גדל הסיכוי לחלות במחלות. סוכרים פשוטים כועסים על אסתמה, גורמים לתנודות במצב הרוח, מעוררים שינויים באישיות, מפריעים למחלות נפש, מחריפים הפרעות עצבים, והסוכר אחראי לתרופות לסוכרת ומחלות לב. הסיכוי ליתר לחץ דם ודלקת מפרקים מוגברת במידה ניכרת כאשר רמות הסוכר אינן נשלטות. צריכת הסוכר באמריקה היא אחת משלוש הסיבות העיקריות למחלות ניווניות.

ערבוב קפאין וסוכר

קפאין נחשב התרופה הנפוצה ביותר ואת ההשפעות על המצב הפסיכולוגי של מי לצרוך קפאין הם מכריע. ההשפעות כוללות תסיסה ו disorientation. קפאין הוא הרגל להרכיב, וכמו עם רוב התרופות מסוג זה, רמות הסובלנות להתפתח לאורך זמן. קפאין יכול להשפיע על השינה גם כן. ההשפעות של קפאין על מערכת העצבים המרכזית מגיעות גירוי, וכן במינונים נמוכים, זה יכול לעזור עם תשומת לב וריכוז משופרים. למינונים גבוהים של קפאין יכולות להיות השפעות הפוכות; בכמויות גדולות, קפאין מגרה את הלב, מרחיב את כלי הדם, גורם להרפיה בסימפונות, מגביר את ייצור חומצת הקיבה ומגביר את קצב חילוף החומרים. תסמיני הנסיגה נובעים מהגדלת הסובלנות, וכמו בסמים רבים אחרים, גם התשוקה הפיזית מתרחשת.

ההשפעות של שילוב סוכר וקפאין הן הרסניות על הגוף. רמות הגלוקוז בדם יורדות ומתרסקות זמן קצר לאחר מכן, וכאשר משולבים עם קפאין, נחשול האנרגיה העצום מהסוכר וממריץ הקפאין מוביל לקריסה של רמת הסוכר בדם בתוך שעות. הגוף ואז resorts למעגל קסמים של תשוקה. נדנדות כי שני יחד לגרום ליצור רצון יותר פחמימות מאשר צורך. עם הזמן, התשוקה גורמת לחוסר איזון עצום ברמות הסוכר בדם.