התעמלות כללים עבור מה ללבוש על טרמפולינה

בין אם אתה נהנה פעמים כיף על טרמפולינה בחדר הכושר, להשתמש בו עבור תרגילים נופלים או לקחת בכיתה trampolining, הלבוש המתאים הוא חיוני. בעוד חדר הכושר שלך עשויים להיות ההנחיות שלו, כללים פשוטים לחול מתעמלים בכל הגילאים והוא יכול לאפשר לך כיף לחקור קפיצות ו הטלות על טרמפולינה.

בנים

בסביבה לא תחרותית, בנים בדרך כלל לובשים מכנסיים קצרים וחולצת טריקו בשיעורי התעמלות ובטרמפולינה. בחר בדים נוחים עם מתיחה כלשהי, כולל מכנסיים קצרים מסורתיים אלסטי מותניים, במקום ג ‘ינס או טוויל, ולתחוב את החולצה לתוך המכנסיים כדי לשמור אותו במקום במהלך הטלות. הימנע בגדים רפויים, חולצות שעשויות לכסות את הפנים אם אתה הפוך, או נעלי התעמלות.

בנות

בנות יכולות לבחור מכנסיים קצרים לבגדי גוף, יחידה, לבוש לבד או עם מכנסיים קצרים או ללבוש מכנסיים קצרים וחולצת טריקו על הטרמפולינה. הלבשה תחתונה, כולל חזיית ספורט במידת הצורך, ניתן ללבוש תחת בגדי גוף. שיער ארוך צריך להיות בזנב סוס, צמות או לחמניה כדי לשמור אותו למעלה מהדרך. צמות יכול להפחית בתפזורת על הראש במהלך לחמניות ותרגילים אחרים בכיתה מתגלגל או טרמפולינה. הסר תכשיטים לפני השימוש טרמפולינה.

תַחֲרוּת

בתחרות, בנות ונשים לבוש בגדי גוף ללא מכנסיים או כיסוי רגליים על טרמפולינה ובאירועים אחרים התעמלות. בנות יכול לבחור שרוולים או שרוולים ארוכים שרוולים בתחרות. בנים וגברים לובשים מכנסיים, מכנסיים או מכנסיים קצרים. מדים צוותיים בדרך כלל כוללים תיאום וריאציות עבור בנים ובנות.

נעליים

בעוד התעמלות רבים בוחרים ללכת יחפה על טרמפולינה, נעלי הקורה שתוכננה במיוחד עבור התעמלות הן אופציה. אלה נעלי אור גמיש עשוי להגדיל נוחות ולהקטין להחליק על טרמפולינה. גרביים אינם מתאימים לנעלי קרן לא צריך להיות משוחק מחוץ לחדר הכושר.