כיצד לחשב את קצב הלב הממוצע – –

קצב הלב שלך יכול לספר לך הרבה על עומס העבודה שהגוף שלך מרגיש. אם אתה מימוש או נרגש, קצב הלב נוטה להגדיל כדי לספק יותר חמצן בכל הגוף שבו האנרגיה הוא נצרך. קצב הלב הממוצע שלך, הנקרא גם קצב הלב שלך, יכול לשמש מדד של רמת הכושר הכללית של גופך – ככל שגופך טוב יותר, כך גדל הסיכוי שיהיה לך קצב לב נמוך יותר. חישוב קצב הלב הממוצע שלך הוא תהליך קל מאוד, ואתה יכול להשתמש בסיס זה קצב הלב כדי לקבוע כמה אתה צריך לדחוף את עצמך אימון אתלטי.

המתן עד שהגוף שלך רגוע ולא נראה כי הוא מורם בכל דרך שהיא. לדוגמה, לא לקחת את קצב הלב לאחר פעילות גופנית – זה יהיה לייצר קצב הלב הרבה יותר גבוה מאשר הממוצע בפועל הלב הדולר.

מצא את הדופק איפשהו על הגוף שלך באמצעות המדד והאצבע האמצעית מצד אחד. מיקומים נפוצים כוללים את הצוואר ממש מתחת לאוזן, ואת הצד כף היד שלך ממש מתחת לפרק היד.

לזהות את קצב פעימות הלב שלך ולחכות זמן נוח להתחיל עיתוי. זה טוב שיש טיימר אתה יכול לצפות במקום לספור את השניות בעצמך, כמו תאבד את המסלול בעת ספירת פעימות הלב שלך. לאחר תקופת העיתוי מתחיל, להתחיל לספור את כל פעימות הלב שלך הרגשתי בתוך תקופה זו של זמן. המשך במשך 15 שניות ולאחר מכן עצור.

להכפיל את מספר פעימות הלב הרגשתי על ידי 4. זהו קצב הלב הממוצע שלך.