כמה נוזלים הם יותר מדי לשתות?

הגוף שלך זקוק למים כדי לשרוד ולתפקד כראוי. כאשר אתה לממש, הם חולים או חשופים לחום או לחות, אתה צריך אפילו יותר. מאז הגוף שלך כל הזמן לאבד נוזל דרך זיעה, שתן ונשימה, חשוב לשתות לאורך כל היום. עם זאת, ניתן לצרוך יותר מדי נוזלים. מצבים רפואיים מסוימים דורשים הגבלה של צריכת נוזלים כדי למנוע סיבוכים.

צורכי נוזלים יומיים

הגוף שלך זקוק למים כדי לשמור על טמפרטורה רגילה, כדי לסוך את כרית המפרקים שלך, כדי להגן על חוט השדרה שלך ועל רקמות רגישות אחרות, כדי להיפטר פסולת באמצעות השתנה, זיעה ותנועות המעי הרגיז. כדי להחליף את זה הפסד, לקבל 8 עד 12 כוסות מים ביום או 1 ליטר מים עבור כל 50 lb של משקל הגוף, על פי הרחבה קלמסון שיתופית. הסכום המדויק עשוי להיות פחות או יותר בהתאם לגילך, למצבים הרפואיים, לתרופות, לרמת הפעילות הגופנית ולחשיפה למזג האוויר: לשתות מספיק נוזלים כדי שלא תרגיש צמא – צמא הוא סימן אזהרה מוקדמת של התייבשות. השתן שלך צריך להיות בהיר צהוב בהיר. מים, חלב, soymilk, מיץ, מרק, פירות וכמה ירקות כל לעזור כדי לענות על הצרכים היומי שלך נוזל.

הרעלת מים

שתיית מים יותר מדי יכול להוביל למצב קטלני פוטנציאלי שנקרא שיכרון מים. זה לוקח הרבה מים כדי להגיע לשלב זה, אשר נוטה להתרחש רצים מי לממש יותר מארבע שעות לצרוך מספיק נוזלים לעלות במשקל במהלך הריצה. צריכת יותר מדי מים מדלדל את רמת הנתרן, ואתה צריך נתרן כדי לווסת את כמות הנוזלים בגוף. רמה נמוכה של נתרן, הנקראת hyponatremia, עלולה לגרום לתאים להתנפח. כאשר זה קורה בתאי המוח, אתה יכול להיכנס לתרדמת או למות, אומר MayoClinic.com; מאז הצרכים של כל אדם של מים שונים, אין כמות אחת כמות צריכת המים כי הוא מסוכן עבור כולם. ההימור הטוב ביותר הוא לדבוק המלצות הרופא שלך על כמה בטוח לשתות. להיות על המשמר של עלייה מהירה, לא מוסברת במשקל, בחילה, בלבול והקאות.

אִי סְפִיקַת הַלֵב

אי ספיקת לב מאובחנת כאשר שריר הלב שלך כבר לא חזק מספיק כדי לשאוב את הדם הגוף צריך לבצע פונקציות היומיום. אתה יכול לחיות עם אי ספיקת לב, אבל עלול לחוות עייפות, בעיות נשימה, כאבים בחזה ותסמינים רבים אחרים. חלק מהכשל באי ספיקת לב הוא זהיר לגבי צריכת הנוזלים שלך, ככל שהנוזלים בגוף נמצאים יותר, כך הלב צריך לעבוד יותר כדי לשאוב אותו. הרופא שלך יספר לך כמה בטוח לשתות, והסכום כולל כל הנוזלים. ההימור הטוב ביותר הוא להפיץ את צריכת הנוזל שלך לאורך כל היום ולשקול את עצמך מדי יום, על פי אוניברסיטת פיטסבורג מרכז רפואי. אתה צריך להתקשר לרופא שלך אם אתה מרוויח 2 או 3 lb. לילה או יותר מ 1 lb. כל יום במשך שלושה ימים ברציפות.

מחלת כליות

הכליות שלך אחראיות לשמירה על איזון הנוזלים הנכון וסינון הנוזל לפסולת. אם אתה חי עם מחלת כליות, תצטרך לפקח על צריכת הנוזלים שלך כדי למנוע overworking הכליות שלך. סימנים שכיחים לכך שאתם שותים כמות גדולה מדי של נוזלים כוללים נפיחות ברגליים ובקרסוליים, לחץ דם מוגבר, עליה במשקל וצטברות נוזלים סביב הריאות המביאות לקוצר נשימה, מציין האיגוד האמריקאי לחולי כליות. גם צריך להגביל את צריכת הקרח שלך, קרח pops, ג ‘לטין, גלידה, רטבים, gravies ו מרקים.