כמה קלוריות סקווש צהוב סקווש?

סקווש צהוב, שנקטף בגנים ביתיים בסוף הקיץ אבל זמין בסופרמרקטים כל השנה, שייך לאותה משפחה כמו קישואים דלעת דלעת. מוגש ללא מעטפת, הוא נמוך קלוריות, אבל מתכונים רבים קוראים גבוהה קלוריות או מרכיבים עתירי שומן המוסיפים במידה ניכרת לספירת קלוריות.

A 3 oz. מנה של סקווש צהוב יש 17 קלוריות, 2 מהם באים שומן, על פי Webrame WolframAlpha. הוא מספק כמה תזונה עם קלוריות אלה, כולל 8 אחוזים של הערך היומי של ויטמין C, 5 אחוזים של מגנזיום ו -4 אחוזים של ויטמין A ו חומצה פולית.

למרות מתכונים משתנים, סקווש אפוי בדרך כלל הוא לחם או מוכה, או שהוא מקובע ומעל עם תערובת של חמאה פירורי לחם. מרכיבים אלה לגרוע פרופיל תזונתיים בריאים אחרת של סקווש צהוב. לדוגמה, מנה של 1 כוס של לחם סקווש מוכה יש 156 קלוריות, על פי אתר FitDay.

מסעדות בדרך כלל מעדיפות טעם על פרופיל קלוריה נמוכה, אז מצפה סקווש אפוי ממסעדה להיות יותר קלוריות אינטנסיבי מאשר סקווש רגיל. לדוגמה, קלוריות מעבדה מדווחת כי צד אחד של סקווש צהוב במסעדה אחת פופולרי יש 117 קלוריות.

אם אתה עושה סקווש בבית, להפחית את הקלוריות על ידי ביטול פירורי לחם, חמאה בלילה. במקום זאת, טפטוף קצת שמן זית על הסקווש שלך, מערבבים אותו עם שום קצוץ, וגריל אותו. מגישים את הסקווש עם בצל צלוי.

קלוריות בסקווש

סקווש אפוי

מסעדת סקווש אפוי

חלופות בריאים