משקאות כדי לעזור בגרון כואב

סקירה כללית

כאב גרון הוא מחלה שכיחה המיוחסת לעיתים קרובות למחלות, כגון גרון קר או דלקת. טיפול בגרון כואב מתמקד בדרך כלל בהקלת הכאב עד למצב הבסיסי נרפא. הספרייה הלאומית האמריקנית לרפואה ומכונים לאומיים לבריאות קובעת כי דלקת גרון היא הגורם הבקטריאלי השכיח ביותר לגרון כואב, אך רוב הגרון הכואב נגרם על ידי וירוסים. אנטיביוטיקה משמשים זיהומים חיידקיים, אולם, עד הזיהום הוא נרפא, משקאות שונים יכולים לספק הקלה בכאב.

נוזלים קרים

כמה כאבים בגרון ניתן לשפר על ידי שתיית נוזלים קרים. אלה לא צריכים לכלול קפאין, משקאות מוגזים או הדר, כמו אלה יכולים להחריף את הכאב. במקום זאת, להשתמש במים, הקופץ קרח, מיצי פירות מתוקים ואפילו חלב. אנשים מסוימים עשויים להעדיף את נוזלים להיות רק מעט מגניב.

תה צמחים

סוגים רבים של תה צמחים להרגיע כאב גרון. כמעט כל תה קלה, כולל גרון כואב גרון מיוחד, ניתן להשתמש. תרופה ביתית ארוכת כאב גרון כוללת ערבוב דבש ולימון לתוך התה לפי הטעם. לימון יכול לחתוך ריר אם הוא קיים עם כאב גרון, בעוד הדבש מעילים את הגרון. חשוב ללגום את התה רק לאחר שהוא התקרר בגלל נוזלים חמים יכול לגרום יותר כאב.

מי מלח

אתה יכול לנסות לגרגר עם 1/4 כפית. מלח ו 1 כוס מים חמים כאחת כאבי גרון תרופה. ד”ר תומאס Weida, פרופסור, בבית החולים פן סטייט מילטון ס. הרשי אומר שאתה יכול לנסות לגרגר עם כל נוזל, אבל אם הכאב בגרון שלך עולה, תצטרך לעצור.

מיץ לימון

מיץ לימון כתרופה גרון כואב הולך נגד המלצות טיפוסיות כדי למנוע הדר. עם זאת, הרופאים הספר של הסעד הבית מציע לערבב קצת מיץ לימון לתוך כוס גדולה של מים פושרים.

כמה תרופות ללא מרשם תרופות קיימות גם. משקאות אלו עשויים משילוב של תרופות כמו אנטיהיסטמין, decongestant ומשכך כאבים, על פי Drugs.com. חפש משקאות מרפא אשר ניסחו במיוחד רק כדי לטפל בגרון גרון. מערבבים את התרופה עם מים, בדרך כלל חמים, ולשתות אחת לארבע עד שמונה שעות.

משקה מרפא