ציוד תרגיל המדמה רולרבליידס

כאשר אתה rollerblading, הרגליים הם רכיבה קדימה ואחורה עם הרגליים בקצרה עוזב את הרצפה כמו יורה את הרגל קדימה. כתוצאה מכך, אתה מקבל אמון Cardiovascular מבלי לשים לחץ משמעותי על המפרקים. ישנם מספר חלקים של ציוד תרגיל המדמה rollerblading, כולל מכונת להחליק, אשר ביותר – דומה מאוד rollerblading. בנוסף, המכונה אליפטי, את מכונת הסקי ואת יחידת גל לשתף קווי הדמיון rollerblading.

מבט על רולרבלידינג

למרות הירכיים והרגליים לקחת על עצמו את רוב עומס העבודה, השרירים בכל הגוף מעורבים כאשר אתה rollerblading. הרגליים שלך מתקרבות קדימה ואחורה לאחור, מעט החוצה לצדדים שוב ושוב. יחד עם זאת, הידיים שלך מתנדנדות קדימה ואחורה. את glutes אחראים נהיגה הרגליים שלך בחזרה ואז הרגליים לבוא קדימה שוב עקב הפעלת מכופפי הירך שלך. את quadriceps ו hamstrings אחראים על עיקול קלה והרחבה בברכיים שלך המתרחשת עם כל צעד. שרירי הכתפיים שלך שולטים בתנועות הידיים.

מכונת סקייט

היצירה העיקרית של ציוד התעמלות כי הוא דומה rollerblading הוא Cardiovascular להחליק מכונה, אשר נועד במיוחד כדי לדמות rollerblading. במקום שרגליך מחליקות קדימה ואחורה, הרגליים שלך, על דוושות, לדחוף מצד אל צד כמו שהם עושים כאשר אתה החלקה. שלא כמו חלקים אחרים של ציוד התעמלות, על מכונת סקייט, כל דוושה נע באופן עצמאי. אתה לדחוף את הרגל נגרר שלך, המהווה את הטכניקה המשמשת כאשר rollerblading. אמנם יש ידיות שסופקו כדי לדמות טוב יותר rollerblading, לשמור את הידיים שלך ללא התנופה הידיים לצד אל צד כפי שהיית בעת החלקה. אתה יכול להגדיל את ההתנגדות להציב על הדוושות או להחליק מהר יותר כדי להגדיל את עוצמת האימון שלך.

מכונת אליפטי

רוב מכוני כושר יש מגוון של מכונות אליפטי, כולל כמה זה כרוך מחזיק ידיות נייחות בעוד הרגליים שלך מחזור ואחרים כי תכונה נעה ידיות שקופיות קדימה ואחורה. כאשר אתה מפעיל על מכונת אליפטי, הרגליים שלך לנסוע קדימה ואחורה, וזה דומה איך הם נעים כאשר אתה rollerblading. הדוושות נעות בצורת אליפסה, כך שהן נוסעות קדימה, הן גם מתרוממות קלות. כאשר הם נוסעים חזרה, נמוך יותר בו זמנית. כתוצאה מכך, המפרקים הברכיים שלך להגמיש ולהאריך עם כל מחזור בעוד הרגליים שלך לעולם לא לאבד את הקשר עם הדוושות. כאשר רולרבלאדינג, זרועותיך מתנדנדות קדימה ואחורה, כך שהמכשיר הסגלגל עם ידיות הנעות מדמה טוב יותר את גלגלת הרולרבלייד מאשר את ידיות הנייחים. הגדלת ההתנגדות ואת השיפוע על מכונת אליפטי יכול לדמות rollerblading במעלה הרחוב נוטה.

מכונת סקי

מכונת הסקי מקרוב יותר מחקה סקי קרוס קאנטרי, אבל תנועות ברגליים וזרועות דומים גם rollerblading. עם הרגליים מחוברות לתוך הדוושות, הרגליים מחליקות ישר קדימה ואחורה. בניגוד למכונה האליפטית, הדוושות נשארות על משטח שטוח לחלוטין. כתוצאה מכך, יש כיפוף קטן מאוד בברכיים שמתרחשת. ככל שרגלייך גולשות, זרועותיך נשארות ישרות ומיד מתנדנדות קדימה ואחורה.

אמנם לא נפוץ כמו מכונת אליפטי, מכונת גל דומה בכך שהוא כולל דוושות כי הרגליים שלך להניע קדימה ואחורה. הגל דומה אף יותר לגלגלת רולרבליידס, מכיוון שכאשר הרגליים לוחצות לאחור הן גם מחליקות מעט כלפי חוץ. תנועה זו על הרגליים מדמה כיצד להחליק את הרגליים בחזרה החוצה כאשר אתה rollerblading. אתה יכול להחזיק את הסורגים ידית נייח של יחידת גל או לשמור את הידיים הרגליים שלך כך שאתה יכול להניף את הידיים כמו שאתה עושה כאשר rollerblading.

מכונת גל