איך להשיג הרבה משקל במהירות

אתה צריך לעבוד קשה לשים משקל על מסגרת רזה באופן טבעי. אם איבדת משקל עקב מחלה או למצוא את זה קשה כמובן לשמור על קילוגרמים, להיות תת משקל יכול לגרום לך חלש ופגיע למחלה. כאשר אתה רזה מדי, אתה גם בעמדת נחיתות כשמדובר ספורט מסוימים, וזה יכול לקחת אגרה על ההערכה העצמית שלך. בזמן שאתה רוצה תוצאות מיידיות ושינויים כמעט מיידית את המראה שלך, במשקל לוקח זמן. שיעור מהיר, בריא של רווח הוא כ 2 פאונד בשבוע. להשיג יותר מדי, מהר מדי, ואתה עשוי לגלות כי אתה פשוט לקבל שמנים – לא בריא ושרירי יותר.

פעמיים למטה

עלייה במשקל דורשת ממך לאכול יותר קלוריות. אתה צריך לפחות 1,000 יותר מדי יום מאשר הגוף שלך משתמש כדי לשמור על המשקל הנוכחי שלך כדי להרוויח 2 פאונד בשבוע. דרך פשוטה להתאים את אלה היא על ידי הכפלת את מנות. לאכול שתי כוסות אורז חום במקום אחת, להכין חזה עוף שני, יש תוספת של דגני בוקר וחלב. אם כל הארוחות שלך מכיל כעת בין 300 ל 500 קלוריות, תוכל להוסיף בקלות את 1,000 קלוריות אתה צריך לעלות במשקל.

להגדיל את צפיפות הקלוריות

אם אתה לא יכול לדמיין לצרוך כמות גדולה יותר של מזון, להגדיל את הצפיפות הקלוריות של תוכנית הארוחה הנוכחית שלך. מזונות עתירי קלוריות מספקים יותר אנרגיה לכל מנה – לדוגמה, לכוס גרנולה יש כמעט 600 קלוריות, בעוד שכוס של פתיתי תירס יש רק 114. חלופות אחרות שמביאות לצפיפות קלוריות מוגברת כוללות אגוזים במקום פופקורן באוויר, צימוקים במקום של ענבים, צ’ילי במקום מרק אטריות עוף, אבוקדו במקום חרדל. למרות שמרכיבים בריאים המכילים שומן, כגון אגוזים ואבוקדו, נכללים לעיתים קרובות בתוכניות להפחתת משקל, הם יכולים גם לעזור לך לעלות במשקל משום שהם מכילים קלוריות מרוכזות. אתה לא מימוש שליטה חלק כפי שהיית רוצה לרדת במשקל, להיות נדיב עם המנות שלך – לדוגמה, כוס שקדים מכיל כ 800 קלוריות. תוספות נוספות של הארוחה כוללות השמנת פסטה בשמן זית לפני הוספת רוטב, ערבוב אבקת חלב יבשה לתוך שיבולת שועל או סלטים עם זרעי חמניות. שפר את הערך הקלורי של כל ארוחה במהלך היום – כולל שני חטיפים – על ידי 200 עד 300 קלוריות, ואתה תיקח את תוספת של 1,000 קלוריות ליום אתה צריך לארוז על קילו.

הוסף ארוחות

שלוש ארוחות מרובע הוא לא ייעוץ תזונתי טוב עבור מישהו מנסה לעלות במשקל מהר. במקום זאת, אתה צריך להיות במשימה חטיף לעתים קרובות. רק בגלל שאתה מנסה לעלות במשקל לא אומר שיש לך רישיון לתפוס ממתק כל כמה שעות, אם כי. בחר בריא, קלוריות גבוהה חטיפים כגון מקלות גבינה, תערובת שובל חמאת בוטנים. כולל ארוחה לפני השינה כגון יוגורט עם שקדים וגרגרים, חמאת שקדים וכריך בננה או שייק שנעשה עם בננות, אבקת חלבון, חלב וחמאת אגוזים. לא לדלג על ארוחות חושב שתטען מאוחר יותר. המטרה שלך היא לקחת קלוריות כל שעתיים עד שלוש שעות לפחות.

תחשוב בריא

דיאטה עתירת קלוריות מלאה בסוכר, שומנים רוויים ופחמימות מזוקקות ישאירו אותך איטי ויעשה אותך רך. רק בגלל שאתה underweight לא אומר שאתה יכול לאכול כל מה שאתה רוצה – אתה עדיין יכול לפתח את התנאים הכרוניים שמקורם בחירות תזונתיים לקוי. פירות, שורש ירקות, דגנים מלאים ואגוזים הם מקורות צפופים של קלוריות, כי גם מספקים אגרוף תזונתיים. משקל בריא בנוי בחדר הכושר, כמו גם במטבח. אימון כוח פעמיים עד שלוש פעמים בשבוע עם משקולות כבדות בימים לא רצופים מסייע לך לפתח שריר רזה, מה שגורם לך להיראות ולהרגיש טוב יותר על המראה שלך. להאכיל את השרירים שלך כמו שאתה הרכבת. רעידה המשלבת פחמימות בריאות, כגון חלב, שיבולת שועל ופירות, עם חלבון בצורת מי גבינה, סויה או קנבוס מחליף את הקלוריות שאתה בוער כמו גם מקדם פיתוח שרירים. כמות צנועה של אירובי, כגון הליכה של 30 דקות אור או רכיבה על אופניים, יכול גם לעורר את התיאבון שלך, כך שתוכל לאכול יותר.