איך להשיג חמצן בגוף ובמוח

המוח שלך צריך אספקה ​​מתמדת של חמצן לתפקוד תקין שלה. בנוסף, כל תא בגוף שלך צריך גלוקוז וחמצן כדי ליצור אנרגיה. המוח שלך משתמש בכ -25% מצריכת החמצן שלך, כך על פי אוניברסיטת קליפורניה בקליפורניה. חמצן חיוני לפעילות המוח, אשר מסדיר את הזיכרון, האיזון, ייצור ההורמון ואת מצב הרוח, בין היתר. אתה לוקח חמצן דרך הנשימה שלך, וכאשר אתה לממש, קצב הנשימה שלך עולה. זה מגביר את צריכת החמצן שלך, לטובת הגוף כולו ואת המוח. צור קשר עם הרופא שלך אם אתה מרגיש שאתה חווה חוסר חמצן.

השתמש עמוק נשימה ופעילות גופנית

שאפו דרך האף. ממלאים את הבטן עם האוויר הראשון ולאחר מכן את החזה.

השהה במשך חמש שניות. לעשות זאת ברגע שיש לך לקחת את כל האוויר אפשרי לפני הנשיפה כדי להאריך את הנשימה ולאפשר לגוף לספוג יותר חמצן, אבל רק אם זה לא גורם לך מתח או לגרום לך סחרחורת.

נשוף דרך האף. רוקן את החזה הראשון שלך כאשר אתה לאט לצייר את הבטן כלפי פנים כדי לשחרר את כל האוויר מן הריאות. להתחיל ולסיים את היום על ידי ביצוע 20-25 סיבובים של התרגיל הזה עמוק.

האם 30 עד 40 דקות של פעילות לב וכלי דם. קבל פעילות לפחות חמש פעמים בשבוע. זה כולל הליכה מהירה, רכיבה על אופניים, ריצה, שחייה ושיחק ספורט כגון טניס וכדורגל. כמו הגוף שלך צריך יותר אנרגיה כדי לבצע את התרגילים האלה, הגוף שלך באופן אוטומטי לקחת נשימות עמוקות כי יהיה חמצן כל תא בגוף שלך, כמו גם לשפר את תפקוד המוח שלך.