איך לרדת במשקל על ידי לא לאכול אחרי 5:00

לעתים קרובות אתה שומע מומחים להפחתת משקל אומרים שזה לא משנה באיזו שעה ביום אתם אוכלים, כל עוד אתם אוכלים פחות קלוריות ממה שאתם צורכים. זה לא בסדר, כדי לרדת במשקל, אתה צריך לצרוך פחות אנרגיה ממה שאתה מבלה. אבל מחקרים מראים כי מה השעה של היום אתה עלול להיות יותר השפעה על תחזוקה משקל ואובדן מאשר זה לעתים קרובות נתון קרדיט. אם אתה רוצה להיות מועמד לירידה במשקל הצלחה, לאכול את כל הקלוריות שלך לפני השעון מכה חמש יכול להיות לטובתך.

לאכול מוקדם, לרדת במשקל

מחקר שפורסם ב “העיתון הבינלאומי של השמנת יתר” באפריל 2013 מצא כי אנשים שאכלו את כמות הקלוריות שלהם מוקדם יותר ביום איבדו משקל רב יותר מאשר אלה שאכלו את רוב הקלוריות שלהם מאוחר יותר ביום, מראה כי כאשר אתם אוכלים הוא , למעשה, חלק חשוב של ירידה במשקל. החוקרים עקבו אחר 420 גברים ונשים מבוגרים הסובלים מעודף משקל בספרד, שם ארוחת הצהריים היא הארוחה העיקרית של היום, לתקופה של 20 שבועות. הם מצאו כי המשתתפים שאכלו את הארוחה העיקרית שלהם מוקדם יותר היום – לפני השעה 15:00 – איבדו משקל רב יותר מאשר משתתפים שאכלו את הארוחה העיקרית שלהם אחרי השעה 15:00. החוקרים הגיעו למסקנה כי אכילה מאוחר יותר ביום עלול לדכא את הירידה במשקל הצלחה.

ארוחת בוקר גדולה לשחק תפקיד

אם אתה נחוש להיכנס כל הקלוריות שלך לפני 5:00, אתה הולך צריך להתרגל לאכול ארוחת בוקר גדולה. לתופעה זו יש יתרונות משלה, כך עולה ממחקר שפורסם ב – “Obesity” בדצמבר 2013, אשר מצא כי נשים הסובלות מעודף משקל ושמנה, שאכלו את ארוחות הבוקר הגדולות ביותר – 700 קלוריות – חוו ירידה גדולה יותר במשקל ובהיקף היריעה בהשוואה לנשים שאכלו אותו מספר קלוריות ביום אבל אכל ארוחת בוקר קטנה של 200 קלוריות בלבד.

מתאים לארוחת צהריים וערב

הזמן יהיה חזק מנסה להתאים בשלוש ארוחות מרובע לפני שאתה אפילו עזב את המשרד, אבל אם אכלת חלק גדול של הקלוריות שלך בארוחת הבוקר, זה לא יהיה די קשה. אם אתם עוקבים אחר דיאטה טיפוסית של 2,000 קלוריות ויכולים להתאים לכ -800 קלוריות בארוחת הבוקר, או כ -40% מהצריכה היומית שלכם, אז הארוחות השנייה והשלישית של היום יהיו קצת יותר קטנות וניתנות לניהול. אכילת ארוחת בוקר מוקדמת – נכון כאשר אתה מתעורר – ומתעורר מוקדם יותר אם אתה riser מאוחר, גם יעזור לך להתאים את כל זה פנימה מקל על לוח הזמנים כל יום אז אתה לא בסופו של דבר נופל קצר או דילוג על ארוחות או אכילה בערב.

קחו את זה

כדי לרדת במשקל לאכול את כל הקלוריות שלך לפני 17:00, אתה עדיין צריך להשיג גירעון קלוריות. כדי לאבד 1 עד 2 פאונד בשבוע, אתה צריך לשמור על גירעון קלוריות יומי של 500-1,000 קלוריות. זה אומר צופה בגדלים שלך חלק דבק מזונות בריאים כמו פירות, ירקות, חלבון רזה, חלב דל שומן ודגנים מלאים. רק בגלל שאתה לא אוכל בלילה לא נותן לך רישיון חזיר על מזונות לא בריאים. אתה צריך גם מתכנן להתאים 30 עד 60 דקות של פעילות גופנית חמישה ימים בשבוע כדי לעודד עוד יותר ירידה במשקל הצלחה.