דרכים קלות להסיר קעקועים זמניים

סקירה כללית

קעקועים זמניים הם תמונות דקורטיביות כי מקל על העור. על ידי הנחת שטוח על העור, הם נותנים את המראה של קעקוע קבוע ללא צורך המחויבות לכל החיים. בעוד ילדים מכל הגילאים ליהנות מהם מסיבות שונות, המראה שלהם מתחיל להקטין לאחר זמן. זה צריך לקרות, או סיבה אחרת להסיר אותם להתעורר, ישנן דרכים רבות אתה יכול לקחת אותם עם מעט מאמץ והוצאות.

ממיסים להרים קעקועים

השתמש חמצן, שטיפת פה, מסיר פולנית מסמר או אפילו מים נקיים כדי לפרק את הקעקוע הזמני. כפי שהוא מתפרק, את הקעקוע תיפול של העור שלך חתיכות קטנות. להחיש את התהליך על ידי שפשוף הקעקוע עם מטלית לחה, לחה פעם הנוזל מתחיל לעבוד. אם אתה מעדיף גישה פחות ישירה, לבלות אחר הצהריים שחייה בבריכה ולתת מים כלור לעשות את העבודה בשבילך.

מסיר מבוסס שמן

החל שמן התינוק כדי לשבור את הקעקוע וליהנות יתרון נוסף של ההשפעות לחות על העור שלך. אם הקעקוע הזמני שלך הוא עקשן במיוחד, החל שמן התינוק הראשון ולאחר מכן להחיל אלכוהול משפשף כדי לזרז את הסרתו.

סרט דביק דביק

המקום סרט ויסקי על הקעקוע זמני, ואז למשוך אותו. קעקועים זמניים הם בעצם רק מדבקות על העור שלך, כך שאתה יכול למשוך אותם פשוט על ידי דבקות משהו משטח חשוף שלהם כי הוא דביק יותר דבק מתחת להם. סקוטש קלטת יהיה במהירות מקל על פני השטח של הקעקוע הזמני שלך, וכאשר אתה מושך את הקלטת משם, זה ייקח חלק קעקוע עם זה. חזור על תהליך זה עם סרט חדש עד שתסיר את כל הקעקועים הזמניים שלך: היזהר ומדויק בעת שימוש בשיטה זו אם יש לך עור רגיש או לא רגיל, כמו הסרת מהירה של הסרט יכול לגרות את העור שלך לקרוע את כל השיער כי בא במגע עם השטח הדביק שלה.

סבלנות היא מעלה

להיות סבלני. כפי ששמם מרמז, קעקועים זמניים נועדו לדעוך ולהיעלם עם חלוף הזמן. בתוך כמה ימים, אפילו קעקוע זמני מוגן ומתוחזק היטב יתחילו להתפרק ולצאת. ברגע שהם החלו לרדת בעצמם, אתה יכול לזרז את תהליך ההסרה פשוט על ידי שפשוף האגודל מעל אותם. אם חלקים קטנים מסרבים לרדת עם האגודל שלך, לחטט או לגרד אותם בשקט עם ציפורן.