האם יוגורט לעזור אכול?

מערכת העיכול שלך מכילה חיידקים חיים חשובים בפונקציות מטבוליות התומכות במערכת העיכול, במערכת העיכול ומייצרים חומרים מזינים חיוניים לגוף. שמירה על חיידקים אלה במאזן חיונית לבריאות טובה. יוגורט המכיל פרוביוטיקה מסייע לתפקוד מערכת העיכול שלך כראוי. יוגורטים פרוביוטיים הם מוצרי חלב מותססים המכילים חיידקים מועילים. לא כל היוגורטים נחשבים פרוביוטיים, ולכן לבדוק את התווית להצהרה “לחיות תרבויות פעיל”.

יוגורט פרוביוטי יכול להכיל מגוון של חיידקים פעילים חי חיידקים המסייעים עיכול. Lactobacillus acidophilus הוא חיידק אחד המסייע לעיכול במעי הדק. Lactobacillus acidophilus מייצר גם ויטמין K, שהוא ויטמין מסיס בשומן המסייע קריש הדם שלך, או קרישה. זה נמצא גם כדי לשפר את העיכול לקטוז ולהפחית את תסמיני אי סבילות ללקטוז.

עוד חיידקים מועילים יוגורט פרוביוטי הוא bifidobacterium לקטיס, אשר משפר את נוחות העיכול. ביפידובקטריום לקטיס מסייע לעיכול שלך והוכח כי הוא מוריד את הסימפטומים של תסמונת המעי הרגיז, או IBS, על פי מחקר בראשותו של ד ‘גויונט, שפורסם בגיליון 2009 של “Journal of Digestive Disease”. ביפידובקטריום לקטיס מסייע גם במניעת עצירות ואי סדירות. הוספת יוגורט פרוביוטי עם מגוון של תרבויות פעיל לחיות לתזונה שלך יעזור העיכול עשוי לסייע במניעת מחלות מעיים כרונית.

Streptococcus thermopohilus הוא עוד חיידקים מועילים יוגורט פרוביוטי. Streptococcus thermopohilus חיידקים להילחם חיידקים חומצה לקטית שיכולים לעכב את העיכול הנכון של המזון שלך. Streptococcus thermophilus מרגיע את הבטן, אשר מסייע להפחית את קלקול הקיבה ואת חוסר סובלנות לקטוז. ההשפעות המועילות במערכת העיכול כוללות עיכול לקטוז משופר, ומפחיתים כאבי בטן, שלשולים וגזים כתוצאה מקלקול קיבה.

Lactis לקטובצילוס, bifidobactium lactis ו streptococcus thermophilus הם חיידקים נפוצים יותר נמצאו יוגורט, אבל ישנם זנים אחרים של חיידקים מועילים כגון l. Casei ו- l. Rhamnosus כי הם מצאו גם יוגורט פרוביוטי. בנוסף, האגודה הלאומית יוגורט, או NYA, הקימה סטנדרטים עבור כמות של תרבויות לחיות ופעיל. מוצרים של יוגורט היצרן חייב להכיל לפחות 100 מיליון תרבויות לגרם בזמן הייצור, יוגורט קפוא חייב להכיל 10 מיליון תרבויות לגרם בזמן הייצור. אם המוצר יוגורט מכיל מינימום אלה, אז את החותם NYA Live ו תרבויות פעיל יהיה נוכח על התווית.

Lactobacillus Acidophilus

Bifidobacterium לקטיס

סטרפטוקוקוס תרמופילוס

לחיות ותרבות פעילים תרבויות