זרוע עם להקות התנגדות

עבודה את אמות הידיים שלך משפר את כוח מרתק, אינדיקטור חשוב לבריאות ואריכות ימים. אתה בדרך כלל להשתמש משקולת או משקולת כדי למקד את אמות, אבל אתה יכול גם להשתמש להקות התנגדות. מצא להקה עם מתח מספיק כדי לאתגר את שרירי האמה ולבצע שתי תלתלים ו תלתלים הפוכה להכות את החלק הקדמי והאחורי של האמה.

האמה מורכבת משרירי האקסטנסור והכיפוף. שרירי מכופף הם על החלק התחתון של האמה שלך ומשוך את כף היד שלך כלפי האמה. שרירי האקסטנסור נמצאים על החלק העליון של האמה ומשכו את החלק האחורי של היד לכיוון האמה. האם זרוע curls כדי למקד את flexors ואת האמה הפוכה curls למקד את השרירים extensor.

להקות התנגדות זמינים במגוון של מתחים, בדרך כלל מקודד על ידי צבע. מערכת קידוד משתנה בין היצרנים, כדי לבדוק את המוצר שאתה רוכש מידע התנגדות. עבור תרגילי אמת, אתה בדרך כלל צריך בינוני עד חזק הלהקה. להגביר את המתח על ידי הכפלת הלהקה או להרכיב ערימות יחד. אתה יכול גם לשנות את ההתנגדות על ידי עיגון הלהקה קרוב או רחוק יותר את היד. את הלהקה קצר אתה עובד עם יותר מתח יש לך.

שב על קצה של כיסא או ספסל. החזק קצה אחד של הלהקה ביד ימין וצעד באמצע או בסוף הלהקה, תלוי כמה התנגדות אתה צריך. הניחו את האמה על הירך עם פרק היד ממש מעבר לברך והכף כלפי מעלה. הנמיכו את המפרקים עד כמה שניתן, ואז התכרבלו כנגד ההתנגדות עד כמה שאפשר. השהה עבור ספירה לפני שתוריד שוב. מלא 15 חזרות, ולאחר מכן לעבור הצדדים.

למקם את עצמך כמו שעשית עבור תרגיל סלסול, אבל להפוך את האמה שלך כך כף היד שלך פונה אל הרצפה. שחרר את היד שלך למטה ככל שאתה יכול ואז להתכרבל נגד ההתנגדות, מושך את הגב של היד לכיוון האמה. השהה לפני ספירה. חזרו על 15 חזרות, ולאחר מכן החליפו צדדים.

שרירי זרוע

להקות התנגדות

זרוע סלסול

זרוע היפוך סלסול