כיצד להוריד במהירות את לחץ הדם שלך בשעה עם מזון או מים

לחץ הדם שלך משתנה באופן טבעי לאורך כל היום. כל מה שאתם אוכלים, לעשות ולחשוב יכול להשפיע על מספרים אלה. אם מאובחנים עם לחץ דם גבוה, שינויים באורח החיים, כולל דיאטה דלת שומן ופעילות גופנית, מעודדים לבריאות לטווח ארוך. עם זאת, מי שרוצה להתחיל להפיל את המספרים מיד יכול להיות מסוגל להוריד את לחץ הדם שלהם שעה עם מזונות מסוימים ומים. לדעת על הבחירות שלך מזון וכיצד הם משפיעים על לחץ הדם שלך יעזור לך לעשות בחירות בריאות לטווח ארוך.

לאכול מזון טבעי משתן, כגון אבטיח חמוציות, אלא אם כן התווית על ידי ההיסטוריה שלך בריא או תרופות מרשם. עבור המבוגר הממוצע בריא, מזונות אלה לייצר אפקט השטיפה נוזל במהלך העיכול. הקטנת הנוזלים הנוספים ברקמות שלך תפחית את עומס העבודה על הלב ותקטין את לחץ הדם.

לשתות הרבה מים ולהימנע קפאין, סוכריות או משקאות אלכוהוליים. למרות הנוזלים העודפים ברקמות יכול להוסיף ללחץ דם גבוה, בעל היטב הורידים veids ועורקים להקל על עומס העבודה של הלב. הן קפאין והן אלכוהול יכולים להעלות באופן דרמטי את לחץ הדם אצל אנשים מסוימים. משקאות מסוכרים, כגון סודה, עלולים להגביר את לחץ הדם במהלך העיכול.

לאכול הרבה פירות וירקות טריים, טריים. אלה מזונות טבעיים מזינים מלאים ויטמינים, מינרלים וסיבים שעשויים להפחית את לחץ הדם במהלך העיכול. המינרלים, כגון אשלגן וסידן, במזונות אלה ממלאים תפקיד מרכזי בויסות לחץ הדם. קחו סלט המכיל עגבניות, תרד, שום סלרי – כל אשר יכול לעזור להקטין את לחץ הדם.

הימנעו ממזונות מלוחים כגון מזון משומר, ארוחות ארוזות או מזונות מעובדים. מזונות אלה נמצאים בדרך כלל בחטיף ונוחות מעברים של סופרמרקטים והוא יכול להכיל כמויות גדולות של נתרן, אשר יכול להגדיל במהירות את לחץ הדם. במיוחד עבור אפריקאים אמריקאים וקשישים, הימנעות מאכלים מלוחים וחטיפים יכול להקטין את המספרים שלך.