כללי התנהגות בחדר הלבשה לנשים חדר הלבשה

בין אם זה מקלט שלך, האתגר האולטימטיבי, מקור המוטיבציה או הרוע הכרחי, חדר הכושר חותרת לכל סוגי האנשים. הדבר נכון גם לגבי חדר ההלבשה לנשים, בעוד שזה צריך להיות מקום להניח את השיער שלך, נשים רבות למצוא את חדר ההלבשה יותר של הקרקע קרב או מכשול כמובן מאשר מקלט מפנק. עזור לחובבי הכושר הנשיים שלך להרגיש נוח יותר על ידי ביצוע כללי התנהגות פשוטים בחדר ההלבשה.

זה חידה: חדר ההלבשה הוא להפרעות, אך הנשים המסתובבות בחדר ההלבשה עירומות, יש להן דרך לגרום לאחרים להרגיש לא בנוח. ובדרך כלל זה לא הרגשות של קנאה על הגוף של סלע קשה של מישהו, אלא פשוט מביך על תצוגה של עירום. אחרי הכל, אנחנו מלמדים לשמור על הבגדים שלנו בפומבי אז זה יכול להיות לא נוח להיות מצעד זר עירום שלהם מולנו. בעוד הארונית מיועדת להתפשט, לעשות זאת ביחס לסובבים אותך ולהשתמש בעזרה של מגבת. גם אם אתה רק בדרך למקלחת, לתת מחשבה על אלה שיש לך לעבור כדי להגיע לשם.

האם אי פעם נכנסת לחדר ההלבשה וראית ערימה של מגבות משומשות יושבת על הספסל או הרצפה ליד התאים? אמנם זה תענוג להשתייך חדר כושר שיש לו צוות חדר ההלבשה, זה לא לעבור בחינם כדי לשכוח את הנימוסים שלך. תחשוב על האישה הבאה מאחוריך, אשר סביר להניח רוצה לשנות בסביבה נקייה, ולא אחד שבו היא צריכה לנווט סביב מגבות רטובות, בשימוש. רוב מכוני כושר יש פחי בנוחות להציב כראוי להשליך מגבות בשימוש, למצוא אותם ולהשתמש בהם.

זמן האימון שיא פירושו זמן שיא שיא. להיות מודעים כמה נשים אחרות מחכות להתקלח ואת הזמן שלך בהתאם, זה יכול להיות מתסכל להיות מאוחר לעבודה או ערב בגלל מישהו אחר לוקח מקלחת ארוכה מדי. כמו כן זכור לקחת את כל הפריטים המקלחת שלך איתך כאשר אתה סיים, אפילו בקבוקי שמפו ריקים.

המראה, מייבש שיער, מונה ותאים כל כפופים פרוטוקול תקין בחדר ההלבשה לנשים. Hogging את המראה, באמצעות מייבש שיער במשך זמן רב במיוחד, לאחר הקוסמטיקה שלך נזרק על פני הדלפק או באמצעות כמה לוקרים בבת אחת אומר כי מישהו אחר צריך להסתדר. השתמש הוגן שלך, ולאחר מכן לפנות מקום לאישה לידך.

עֵירוֹם

לנקות

זמן מקלחת

מֶרחָב