כמה משקל אתה יכול להפסיד בתוך ארבעה חודשים אם אתה שוקל 230?

עם תזונה בריאה ופעילות גופנית, אתה יכול לאבד את המשקל שאתה רוצה להפסיד. כדי לרדת במשקל, אתה חייב לשרוף יותר קלוריות ממה שאתה לצרוך. בעוד אנשים רבים חשים אובדן משקל צריך להיות מיידיות, זה לוקח זמן כדי לקבל את הגוף שאתה מחפש. ב 230 £, המרכז לבקרת מחלות ומניעתן ממליץ על ירידה במשקל בקצב של 1 עד 2 ק”ג. בשבוע. קילו קילוגרמים מהר הוא בריא.

כדי לרדת במשקל, אתה חייב לשרוף יותר קלוריות ממה שאתה לצרוך. זה נעשה באמצעות פעילות גופנית, אכילה בריאה או שילוב של השניים. פאונד אחד שווה 3,500 קלוריות. הדרך הבריאה ביותר לרדת במשקל היא להמריא 1 עד 2 ק”ג. שבוע. כדי לעשות זאת, עליך להוריד את צריכת הקלוריות שלך או להגדיל את כמות הקלוריות שאתה שורף באמצעות פעילות גופנית, או פשוט לשלב את שני. הסיבה לאבד 1 עד 2 ק”ג. שבוע זה בגלל זה יאפשר לך לפתח הרגל של אכילה בריאה ופעילות גופנית על בסיס יומי.

כדי לאבד את המשקל שאתה רוצה להפסיד, אתה חייב לפתח מה שמכונה גירעון קלורי. זה יכול להיעשות באמצעות תזונה בריאה, תרגיל או שילוב של שניהם. אם הגירעון הקלורי שלך הוא 3,500 עד 7,000 קלוריות במשך כל השבוע, אפשר להפסיד בין 16 ל -32 ק”ג בתוך ארבעה חודשים. זה מחושב על בסיס ממוצע של ארבעה שבועות בחודש. מקורות אומרים כי ניתן לאבד יותר משקל על ידי הגדלת הגירעון הקלורי שלך, עם זאת, זה לא בריא כמו.

ה- CDC אומר כי על מנת לרדת במשקל, חיתוך 500 עד 1000 קלוריות ליום יעזור לך להגיע לסמל המומלץ של 1 עד 2 ק”ג. בשבוע. על ידי צימוד מידע זה עם המלצה של 60 עד 90 דקות של פעילות גופנית מתונה ברוב ימי השבוע, תגיע ליעד של 16 עד 32 ק”ג. של ירידה במשקל במשך ארבעה חודשים.

כאשר אתה מאבד 16 עד 32 ק”ג. בתוך ארבעה חודשים, סביר מאוד כי תמשיך את אורח החיים החדש שהתחלת. גם מרכז USDA עבור מדיניות תזונה וקידום CDC אומרים כי על ידי ירידה במשקל בהדרגה, תוכלו לפתח הרגל של פעילות גופנית ואכילה בריאים על בסיס יומי.

קלוריות

לרזות

הפחתת קלוריות

אורח חיים בריא