סימנים מוקדמים של הפלות ותסמינים

דימום וכאב

ההפלות מתרחשות בכ -15 עד 20% מההריונות עם רוב ההפלות המתרחשות בשבועות הראשונים של ההיריון, כך מדווח הקונגרס האמריקני של מיילדות וגניקולוגיה (ACOG). במקרים רבים הגורם הפלות נשאר בלתי מוגדר. רוב האמינו כי נגרמות על ידי הפרעות כרומוזומליות. הפלה יכולה לגרום לתחושות של צער ואובדן להורים לעתיד.

נוזל דליפה

חום או דימום אדום בוהק עם או בלי התכווצויות הם הסימפטומים האפשריים של הפלה, דוחות האגודה הריון האמריקאי. (20% עד 30% מכל ההריונות עלולים לחוות דימום בתחילת ההיריון, עם כ -50% מאלו שהביאו להריונות תקינים). אתם עשויים גם לחוות כאבי גב קלים עד קשים במהלך ההפלה, יש סיבות אחרות לדימום שלישיה, עם זאת: דימום יכול להתרחש גם בזמן שתלים העובר לתוך קיר הרחם, שנקרא דימום השתלה. לא כל הנשים חשות השתלה זה קורה בדרך כלל על שבוע עד שבועיים לאחר ההתעברות ולא סימן של הפלה. רק הרופא שלך יכול לקבוע את הסיבה לדימום הרחם בתחילת ההריון. דווח על כל דימום בטרימסטר הראשון של הרופא המיילד שלך.

מעבר של רקמות

זרם של נוזל מהנרתיק ללא כאב או דימום עלול להיות סימן להפלה. דליפת הנוזל עלולה להיגרם על ידי שבירה של שק השפיר, השק המכיל את העובר. דליפת נוזל יכול להיות מלווה במעבר של רקמת העובר.

שינוי או הפסד בסימפטומים

לדברי האגודה האמריקנית להריון, רקמה עם חומר דמוי קריש העובר מן הנרתיק עשויה להיות סימן להפלה. אם לגרש רקמות מן הנרתיק שלך, למקם אותו במיכל נקי ליצור קשר עם רופא השיניים שלך, מי יבחן את הרקמה כדי לקבוע אם היא רקמת העובר. היא תעשה בדיקה אגנית כדי לקבוע אם צוואר הרחם (פתיחת הרחם) יש התרחבה. נוכחות רקמת העובר עם צוואר הרחם המורחבת היא אינדיקציה של הפלה סביר.

שינוי או אובדן של תסמיני הריון עשוי להיות סימן מוקדם של הפלה. תסמיני הריון נגרמים על ידי הגידול המהיר של אסטרוגן ופרוגסטרון המתרחשים בשליש הראשון. תסמינים מוקדמים של הריון כוללים רגישות בשדיים ונפיחות, בחילה, הקאות, עייפות ותדירות השתן. זה נורמלי לחוות תנודות בסימפטומים. לא כל הנשים חשות את אותם סימפטומים, והן עשויות להיות שונות מאלו של הריון בעבר. ב מוקדם להפלות הריון תסמינים עשויים להקטין כמו ירידה ברמת ההורמונים. אם הינך בהריון ומבחין בשינוי פתאומי או בהפסד בתסמינים, פנה לרופא המיילדים שלך.