קל דרכים להסיר צמיגים אופניים מן השפה

סקירה כללית

צינורות האופניים הם דברים רגישים. גם עם צמיג גומי מגן עליהם, חפצים חדים יכולים לחדור את הצירים שלך לנקב את הצינור. זה יכול להתרחש פתאום מאוד לקחת את האופניים שלך מתוך עמלה. רוב רוכבי המרחקים ארוכים לשאת צינור חילוף – לפעמים שניים – איתם בעת רכיבה על האופניים שלהם. אם אתה צריך לשנות את צינור האופניים שלך, אחד ההיבטים הקשים של ההליך יהיה הסרת הצמיג מן השפה.

הסרה רגילה

הדרך הנפוצה להסרת צמיג האופניים היא להתחיל על ידי הסרת מכסה השסתום. בצד שמול השסתום, הניחו את ידית הצמיגים מתחת לקצה הצמיג, המכונה החרוז. משוך למטה כדי לנסות לחטט את הצמיג את החרוז. אתה יכול גם לנסות להיצמד על דיבור, מתן יותר מינוף. קח עוד מנוף הצמיג במקום זה 6 אינץ ‘לצד הראשון, וגם לחטט על מיקום זה גם כן. חזור על זה עם מנוף שלישי, כך הצמיג קופץ את השפה.

הסרה חד צדדית

חלק מהרוכבים בוחרים להסיר רק חצי מהצמיגים כדי לגשת לצינור ולהסיר אותו. זה עושה התקנה מחדש של הצמיג על השפה הרבה יותר קל. אתה יכול לעשות זאת על ידי הפסקת פעם אחת של הצמיג מוסר, ואז מושך את הצינור. עם זאת, יש לך פחות סיכוי לזהות מה גרם צינור לשבור בעת שימוש בשיטה זו.

הסרת ידיים בלבד

דרך נוספת להסיר את הצמיג היא באמצעות רק את הידיים. עבור שיטה זו, לסחוט את הצדדים של הצמיג על הצד הנגדי של השסתום – זה כוחות החרוזים לתוך השפה שפת. ואז, למשוך צד אחד של הצמיג מעל ומעבר לשפת השפה, יצירת פתח קטן. ברגע שאתה עושה את זה, אתה יכול ללכת לאורך השפה, להביא את שאר הצמיג באיטיות מעל השפה ויצירת שטח כדי להסיר את הצינור הישן ולהתקין אחד חדש.