איך לצייר את מחצלת היוגה

בעוד רבים יוגה מחצלות לבוא מוכן עם עיצובים, צבעים ועיטורים, yogis רבים מעדיפים לקבל יצירתי עם מזרן יוגה שלהם. סוגים רבים של צבעים, כגון צבע ריסוס, מכילים אלמנטים וכימיקלים שיכולים להרוס את קצף ensolite סגול המשמשים מחצלות יוגה, וכתוצאה מכך מחצלת פחות דביק. בעוד צבע לא יכול לעמוד לצמיתות של תרגול מתמיד, מתגלגל או יוגה חם, צבע האמן של אקריליק היא האפשרות הגמישה ביותר לציור מחצלות יוגה.

הניח את ברזנט של הצייר באזור עבודה בטוח עם תאורה בשפע במקום מזרן יוגה במרכז. הכנס את קצה של פותחן יכול לצייר לתוך פחיות של צבע האמן של אקריליק לחטט את המכסה. יוצקים לפחות ליטר של צבע לתוך המגש ציור חד פעמי ולהפעיל את גליל הצבעים שלך לתוך המגש פעמים רבות, כך הגליל רווי בצבע.

החל מעיל בסיס של הצבע הרצוי שלך על מחצלת היוגה על ידי גלגול רולר צבע על פני מחצלת יוגה. קבל את כל ארבע הפינות כפי שאתה יוצר אפילו לשטוף של צבע הבסיס. המתן 30 דקות או יותר עד שהצבע יבש לחלוטין והוסף שכבה שנייה אם תרצה.

להפוך את מחצלת היוגה שלך ולהחיל צבע בסיס דומה המעיל בצד הנגדי. לקבלת מגוון רחב יותר, השתמש בצבע שונה או מנוגד כדי להבדיל עוד יותר את השטיח שלך. ודא שני הצדדים יבש לחלוטין בעזרת מאוורר חשמלי אם תרצה.

מניחים את מחצלת היוגה על אזור נקי של ברזנט של הצייר ולצייר פרטים, קישוטים או נוגע עדין עם מברשת צבע קטנה שלך. כמה אפשרויות קישוט פוטנציאלי יכול לכלול: סנסקריט סמלים יוגיים, עצים, כוכבים, השמש והירח. קבל יצירתי ומורכב ככל האפשר, כפי שיש לך כיף להביע את עצמך עם מחצלת שלך.

להשאיר את מחצלת החוצה לילה להתייבש לחלוטין. לאפשר לשני הצדדים של השטיח להתייבש באופן שווה על ידי גזירת הפינות על חבל כביסה או חפץ מושעה אחרים כדי לוודא צבע יבש לחלוטין לשימוש למחרת.