איך אני לנקות את המחזה של התינוק?

בין אם אתה משתמש בלול של התינוק שלך כמיקום נוח לנמנם בזמן שאתה מבצע ארוחת ערב או אזור משחקים בזמן שאתה משלם את החשבונות שלך, המבנה המצורף מספק מקום בטוח עבור התינוק שלך כאשר הידיים מלאות עם אחריות אחרים. כדי לוודא שהמשטח נשאר בטוח, נקו את המחזה ואת המצעים שלו באופן קבוע. למרבה המזל, ניקוי של תינוקת של התינוק הוא פשוט למדי ופשוט.

זיהוי

המחזה משמש מעין “מקלט בטוח” לתינוקות, שמציעים מזרן דק סגור על כל ארבעת הצדדים על ידי סורגים אנכיים. Playpens מסורתי נבנו מעץ, אבל גרסאות מודרניות עשוי גם תכונה מתכת, פלסטיק, ניילון ו / או חומרי רשת. המחזה משמש כמקום בטוח לתינוק לישון או לשחק בזמן שההורים שלו עסוקים.

נשפך

אחד הטיפים הקלה והמהירה ביותר שאתה יכול לעקוב כדי לשמור על המזוזה של התינוק שלך נקי הוא במהירות לנגב את כל נשפך להתרחש. אם התינוק שלך שופך את בקבוק החלב שלו, יורקת או מריחה בננה על המזרן, לנקות את הבלגן מיד עם סבון עדין מים חמים. פעולה מהירה זו מונעת את הדליפה מהקשחה או משאירה כתם.

כְּבִיסָה

אם בחרתם להשתמש בפשתן בתוך הלולב, שטיפת המצעים באופן קבוע חיונית לשמירה על סביבה נקייה. מצעים בתוך שידה עשויים לכלול סדין מזרון ושמיכה. בגלל הסיכון לתסמונת מוות של תינוקות פתאומית, או ה- SIDS, הוועדה האמריקאית לבטיחות מוצרי צריכה ממליצה להשאיר את העריסה ואת העדר ללא מצעים, כולל “כריות, שמיכות, כבשנים, כריות פגוש דמויות כרית או צעצועים ממולאים בכרית”. עם זאת, אם אתה משתמש מצעים בתוך השדה, לשטוף אותם לפחות פעם בשבוע. מאז כימיקלים קשים יכול לגרות את העור של התינוק, להשתמש בדטרגנטים מתוקים שנעשו במיוחד עבור התינוק כביסה. הימנע מרככי בד מבושמים ויריעות כביסה. לשטוף את המצעים במים חמים כדי לחטא אותם כראוי.

ניקוי המבנה

בעוד מצעים כביסה, לשפשף את השלט עצמו. הסר את התמיכה בעריסה מהחלק התחתון של המבנה. מאז כימיקלים קשים יכול להזיק לתינוק, להימנע משימוש ניקוי פתרונות שוחקים. במקום זאת, מפזרים קצת סודה לשתיה על ספוג לח ולשפשף בעדינות את כל המשטחים של המגרש. מעקב עם ספוג לח, נקי להסיר כל שאריות סודה לשתיה. הניחו לעריסה להתייבש לחלוטין. נקו את המזרן באותו אופן, וודאו שאתם נקיים היטב את שני הצדדים. לאחר המזרן נשטף ושטף, להגדיר אותו בחוץ להתייבש בשמש. אל תניח את המזרן בחזרה לתוך השלט עד שייבש לגמרי.

בדוק על בטיחות

בזמן שאתה מנקה את המחזה, לנצל את ההזדמנות כדי לבחון ביסודיות את זה עבור סכנות בטיחות. אם המחזה כולל צדי רשת, ודא כי הרשת מחוברת היטב בחלק העליון והתחתון ולא מכילה דמעות או חורים. חורים ברשת לשים את התינוק בסיכון להסתבכות וחנק. אם לוחות עץ משמשים, כל לוחות צריך להיות מחובר היטב עם סדקים או סדקים. כל חומרה המשמשת לבניית המגרש צריך להיות מאובטח למקומו ללא כל אזורים חדים בולטים. על המזרן להשתלב בחוזקה בתוך המתחם: התינוק אינו יכול להזיז את זרועו או את רגלו בין צדו של המזרן לבין המזרן.