איך להשיג גוף קשה

בין אם המטרה שלך היא לרוץ קילומטר מהר יותר, נראה טוב יותר על החוף או רק לשפר את האופן שבו אתה מרגיש לגבי עצמך, מקבל גוף שרירי, קשה רוק יכול לעשות את כל ההבדל. הרזיה למטה ועיצוב הוא על כמעט כולם רשימת מטלות, אבל רוב בעיטות המטרות שלהם למדרכה אם הם לא רואים את עצמם הופכים פסלים יוונית. הבנת מה זה אומר שיש סלע קשה הגוף, וכיצד להשיג אחד, ישים אותך על המסלול עבור הגוף הרצוי.

ההבדל בין אדם עם גוף מוצק, אתלטי לבין אדם עם קילוגרמים נוספים הוא לא כמה הם שוקלים, אבל מה אחוז הגוף שלהם עשוי שומן. גם אם יש לך שרירים רבים שריר ABS, אחוז שומן גבוה בגוף יכול להסתיר את רווחי הכושר שלך מתחת לשכבות. מפתחי גוף וספורטאים נוטים להיות בעלי שומן גוף נמוך מאוד, מה שגורם להם להיראות מוגדרים יותר. טווח שומן בריא ורזה הוא בין 8 ל -13% לגברים, ובין 18 ל -20% לנשים, בהתאם לגיל.

שפיכת משקל עודף זה פירושו שימוש בכל הדלק שאתם אוכלים ויצירת גירעון קלורי, או שימוש קלוריות יותר ממה שאתם לוקחים בכל יום. על ידי שריפת 500 קלוריות יותר ממה שאתה אוכל כל יום במשך שבוע, תאבד כ קילוגרם אחד של שומן. מטבולית, תרגילי אינטנסיביות גבוהה כמו קפיצה חבלים, sprinting ו burpees יהיה לשרוף הרבה קלוריות כדי לעזור לך להגיע אל המטרה שלך. כמו כן, סוגים שונים של פעילות גופנית לשרוף סוגים שונים של אנרגיה. כדי לשרוף שומן, לעשות תרגילי מצב יציב כמו ריצה או שחייה ב 60 עד 70 אחוז של עוצמת מקסימלית שלך.

כפי שאתה לקלף משם את שכבות השומן הלא רצויות, אתה רוצה לתת לעצמך משהו לחשוף. אירובי יהיה רזה לך, אבל רק אימון התנגדות ייתן לך שרירים שרירי של שרירי של פסל יווני. הקפד לעקוב אחר תוכנית אימון המדגיש את המטרות שלך ומשלב תנועות מאתגרות, שריר הבניין כמו משוקלל למשוך קופצים, לחיצות חזה ו thrusters. בצע את התרגילים עם קבוצות של שמונה עד 12 חזרות ו לנוח במשך 1-2 דקות בין כל קבוצה. זה ידגיש היפרטרופיה, אשר מגדיל את גודל השריר נותן הגוף שלך שומן נמוך צורה להשוויץ.

אנשים עם גופים מפוסלים לא רק להרים משקולות ולרוץ, הם מאוד זהירים לגבי מה וכמה הם אוכלים. מעקב אחר צריכת הקלוריות שלך חשוב להשגת ולשמור על גוף סלע קשה. מעקב אחר מה שאתה אוכל עם יומן מזון יכול להיות מועיל, במיוחד אם אתה מנסה לרדת במשקל. נסו לאכול מזונות בריאים כמו ביצים, יוגורט יווני ושמנת שיבולת שגורמים לך להרגיש מלאים יותר. בסופו של דבר, אתה תצא מהגוף שלך מה אתה מכניס, אז אם אתה רוצה גוף רזה, שרירי, לאכול רזה, שריר הבניין מזון כמו עוף ודגים.

רוק קשה מדע

סלים למטה

שריר למעלה

לאכול חכם