איך לעשות פרק כף היד על התמיכה שורש כף היד

אתה יכול לעשות תמיכה משלך הלהקה פרק עם רק כמה אספקה. הפיכת אותם בעצמך יהיה חסכוני יותר ולאפשר יותר אפשרויות הדפסה ועיצוב. כל סוגי הספורטאים ללבוש להקות פרק כף היד לתמיכה. אנשים שעובדים עם הידיים שלהם הרבה גם ללבוש אותם, כמו גם אנשים שעובדים להרים מטענים כבדים. פעילויות אלה גורמות הרבה מתח ולחץ על פרקי הידיים. לאחר תמיכה נוספת של הלהקה יכול לעזור להקל על כמה הלחץ שיכול לסנן את השרירים. שקול לבקש ייעוץ רפואי כדי לענות על הצרכים הספציפיים שלך.

גזור כותנה בד ניילון תערובת כ 120 ס”מ ו 4 אינץ ‘רחב.

מקפלים את הבד לאורך עם צד ימין יחד. מכונת-לתפור את הקצה הארוך של הבד. סוף אחד סגר. הפוך את הצד הימני החוצה. תקע את קצה הקצה הפתוח בתוך ותפר על 1/4 אינץ ‘ותפר זה סגור.

לקבוע את המיקום של הקלטת ו-לולאה. לעטוף את היד ואת כף היד עם הלהקה. מניחים את קצה הלהקה בכף ידך ומאובטחים במקומם בעזרת האגודל. לעטוף את הלהקה כל הדרך סביב פרק ​​היד שלך פעמיים. משוך את הקצה כך שהלהקה תישאר במקומה ותוכל להזיז את האגודל. לעטוף את הלהקה על כף היד בין האגודל לאצבע. לעטוף שוב סביב פרק ​​כף היד. אם יש לך להקה נוספת שנותרה אתה יכול גם להקטין את הגודל על ידי זמירה סוף hemming או להמשיך לעטוף. זוהי החלטה אישית.

סמן את המיקום של קצה הלהקה עם עיפרון בד. צייר קו כדי להתאים את זווית סוף הלהקה שקרים. הסר את הלהקה מהזרוע.

חותכים חתיכה של תפור ב-ו-לולאה קלטת על 1 אינץ ‘ארוך ו 2 אינץ’ רחב. מכונת-לתפור את לולאה בצד של הסרט על הסימן על הלהקה. מכונת-לתפור בצד וו של הקלטת על החלק התחתון של הלהקה של הלהקה. חזור על פרק היד השני.