איך לרדת במשקל בסוף השבוע – –

אמנם אין דיאטות נס שיכולים לעזור לך להיפטר תריסר קילוגרמים במשך כמה ימים, אפשר לקפוץ להתחיל ירידה במשקל שלך במהלך סוף השבוע. במקום להיכנס דיאטה קיצונית של יומיים, לחשוב על התהליך כמו תחילת המסע. אם אתם מתכוננים לאירוע מיוחד, יש לזכור כי קילוגרמים הראשונים הם הקלה ביותר להפסיד כי הם בדרך כלל משקל המים.

נסה לצום. בעוד צומות לטווח ארוך יכול להיות מסוכן, עושה את זה במשך כמה ימים יכול לעזור לך גמילה לאבד משקל מים. הימנע פירות, כפי שהם גבוהים סוכרים, ובמקום להתמקד ירקות nonstarchy. אם אתה לא יכול לאכול לאכול רק ירקות במשך 2 ימים, שקול שיש ארוחת בוקר קלה או ארוחת ערב ולאחר מכן להתרכז לייצר את שארית היום.

לחסל את כל carbs ומזון מעובד מן הדיאטה שלך. במקום זאת, להתרכז בייצור חלבון רזה (עוף, הודו ודגים) את החלק העיקרי של כל ארוחה. הימנע חלב עבור סוף השבוע, אם כי, כמו חלב מכיל לקטוז, סוג של סוכר, והוא יכול להשפיע על המאמצים שלך הרזיה. אם אתה מרגיש סחרחורת, יש מנה אחת של פחמימות בבוקר.

לאכול בבית. מסעדה מזון נוטה להיות גבוה יותר קלוריות ופחמימות, וזה יהיה קשה יותר לשלוט כמה אתה אוכל. לפני סוף השבוע מתחיל, מלאי את המקרר וארונות עם מזונות אתה תהיה לאכול אז אתה לא צריך ללכת לקניות ולהתפתות על ידי מזונות אחרים.

להמשיך לנוע. בגלל שאתה חותך על פחמימות, אתה יכול להיות חלש מדי עבור אימון מאומץ אבל המטרה של לפחות 30 דקות של פעילות על כל יום, כגון הליכה, טיולים או רכיבה על אופניים. הוסף קצת אימון התנגדות גם, כמו עבודה השרירים שלך יהיה להאיץ את חילוף החומרים שלך, הגדלת קלוריות שרפו.

לשתות הרבה נוזלים ללא קלוריות. מים הוא הטוב ביותר, אבל אתה יכול גם קפה שחור או תה, משקאות מוגזים דיאטה, מים סודה ועוד. נוזלים יעזור לך לשטוף את משקולת המים וגם לשלוט רעב התשוקה.