איך לרפא שפתיים סדוקות בלי צ’פסטיק

כאשר pucker לנשק שלך הופך מכוסה עור רך, הגיע הזמן להוסיף קצת לחות לשפתיים האלה. שפתיים סדוקות נגרמות על ידי מגוון גורמים, כולל רוח, שמש, תרופות ואוויר יבש. אבל החדשות הטובות הן שאתה לא צריך להקציף את השפתיים שלך ChapStick מאה פעמים ביום כדי להפוך אותם חלקה. אם אתה רוצה ללכת בדרך הטבעית, לבצע כמה שינויים בשגרה שלך שפתיים טיפול ולהשתמש במוצרים שאינם מכילים כל כימיקלים.

תפסיקו ללקק את השפתיים. זה יכול להיות רגיל לסחוב את הלשון שלך על פני השפתיים שלך מרגיש יבש, אבל ברגע רוק מתנדף, השפתיים שלך להיות יבשים יותר מאשר היו מלכתחילה.

טען על נוזלים. שמירה על העור שלך hydrated מתחיל עם לחות הגוף שלך, אז לשתות הרבה מים לאורך כל היום. אם האוויר בתוך הבית שלך יבש, השתמש אדים להוסיף קצת לחות נוספת.

להחליק דאב של שמן זית, שמן קוקוס, שמן קנולה, ויטמין E, שמן שקדים או חמאת קקאו על השפתיים שלך כדי לעזור לרפא את העור היבש. החל זה סוג של moisturizer השפתיים שלך במיוחד לפני היציאה אל מזג האוויר יבש או קר.

מערבבים 1/2 כפית שמן קוקוס ו 1/2 כפית סוכר חום או לבן לתוך קערה. מערבבים אותו בכפית. מוציאים את השיחים ומשפשפים אותו בעדינות על שפתייך הקרועות למשך דקה או שתיים בתנועות מעגליות קטנות. שוטפים את השפתיים עם מים חמים, ללטף אותם יבש עם מגבת לחות מיד. אתה יכול גם פילינג השפתיים שלך כמו שאתה מצחצח את השיניים שלך על ידי משפשף את מברשת השיניים על השפתיים שלך להשיל את העור היבש.