איך נשים לרדת במשקל השדיים

בין אם אתה זמן רב, שדיים גדולים או נואש לאבד רקמת השד כבד, ירידה במשקל ישפיע על השדיים שלך. השדיים מורכבים בעיקר שומן, וכאשר אתה לשפוך שומן בשאר הגוף שלך, אתה גם לאבד שומן השדיים שלך. כמות המשקל שאתה מאבד בשדיים שלך תלויה במגוון גורמים, כולל התרגילים שאתה עושה ואת גודל השד מתחיל.

יסודות האנטומיה של השד

למרות השדיים עצמם אינם מכילים שום שריר, הם מונחים על שרירי החזה שלך. השדיים שלך בנויים על שכבה עבה של רקמת השומן, ליד הפטמה הם חלקים הנקראים lobules. אלה lobules מכילים את הצינורות המייצרים חלב אם. כאשר אתה מאבד משקל, אתה תאבד רקמת השומן, אבל האונות לא ייעלמו, אז גם אם אתה מאבד כמויות אדירות של משקל, עדיין תהיה לך רקמת השד. כמות רקמת השד שתשאר תלויה חלקית בגודלם הטבעי של חזה השד.

תרגילי חזה

תרגילי חזה כגון דחיפות ו pullups לבנות רקמת שריר. למרות שאתה תשרוף כמה קלוריות עם תרגיל ממוקד, לא תוכל לשרוף מספיק קלוריות לשפוך כמויות משמעותיות של שומן. כתוצאה מכך, אימון כוח החזה שלך עשוי למעשה להפוך את השדיים שלך נראה גדול יותר. השרירים מתחת לשדיים שלך יגדל, יצירת מראה מלא. באופן דומה, השרירים כי לחזק את הגב ואת הכתפיים יכול לעזור לקזז את ההשפעות יציבה של שדיים מלאים. בעוד תרגילים אלה לא לכווץ את השדיים שלך, הם יגרום לך להיראות פחות כפוף, והוא יכול לעזור השדיים שלך נראה perkier. נסה workouts כגון squats, pullups, pushups ו קרשים קדמיים.

תרגיל אירובי ודיאטה

תרגיל אירובי דיאטה הם המפתחות לאבד שומן בכל הגוף, כולל השדיים שלך. ריצה, שחייה וקפיצה חבל יכול לעזור לך לשרוף קלוריות, עם הזמן, אתה עשוי להבחין בהפחתת רקמת השד. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, אם כי, יהיה עליך גם לפקוח עין על הדיאטה שלך. לא משנה כמה אתה לממש, אם אתה אוכל יותר קלוריות ממה שאתה לשרוף, תוכל לצבור יותר שומן השדיים שלך.

ההשפעות של הרזיה

כאשר אתה מאבד במהירות הרבה משקל, ייתכן שתבחין שינויים אחרים ברקמת השד שלך. על פי מאמר שפורסם בשנת 2004 “סמינרים בכירורגיה פלסטית,” ירידה במשקל יכולה לשנות באופן בסיסי את צורת השד. כמה נשים שם לב כי רקמת השד שלהם נראה saggy או צורת הפטמה שלהם ושינויים המיקום.