כיצד להגן על השיער מפני נפילה

השיער שלך יכול להתחיל לנשור מכמה סיבות, כולל מתח, מחלה, תזונה לא נכונה, הורמונים והזדקנות, אבל טיפול לא תקין השיער הוא גם סיבה נפוצה עבור נשירת שיער. זה נורמלי לחלוטין לאבד שיער – בממוצע, בין 50 ל -100 גדילים נושרים מדי יום – אבל אם אתה מוצא את השיער שלך נופל בתוך גושים במקלחת או כאשר אתה מפעיל את האצבעות שלך דרך זה, הגיע הזמן לנקוט צעדים מנע כדי להגן עליו מפני שפיכה נוספת.

לשמור על תזונה בריאה כדי לשמור על השיער שלך בריא. מזונות עשירים בחומצות שומן אומגה -3, חלבון, אבץ, ברזל, מגנזיום וויטמינים A ו- C. בחירות טובות כוללות סלמון, טונה, רוסטביף, חומוס, צדפות, חלמונים, בוטנים, עדשים, תרנגולי הודו, עלים כהים ירקות, דגנים מלאים ותפוחי אדמה מתוקים.

שמור על הקרקפת שלך בריאה. קשקשים וקרקפת יבשה, מגרדת יכולה לתרום לנשירת שיער. החל מסכת שיער על הקרקפת שלך פעם בשבוע כדי לשמור על פתיתי במפרץ. מערבבים 2 ביצים, 1/4 כוס לוז המכשפה ו 1/8 כוס וודקה בקערה. החל אותו על הקרקפת שלך לפני שטיפת השיער. לעסות אותו לתוך הקרקפת שלך במשך 10 דקות לפני שטיפה ושטיפת השיער שלך כרגיל. אם אתם סובלים מקשקשים, השתמשו בשמפו קשקשים מיוחד כל יום במשך שבוע עד שהקשקשים מתנקים, השתמשו פעם בשבוע לאחר מכן כדי לסייע בשליטה על הבעיה.

תן את השיער הפסקה על ידי תעלות ponytails ואביזרי שיער צמוד, אשר גורם משיכת על זקיקי השיער. אם תבחר להשתמש באביזרי שיער, בחר קליפים וסיכות כי יש כרית גומי, וכן לבחור בד קשרים שיער ולא גומי. כמו כן, להשתמש צבעי שיער, perms, relaxers, תרסיסים, ג ‘ל ומוס במשורה, overuse של מוצרים אלה יכולים להפוך את השיער שלך בריא, שביר יותר רגישים שבירה.

הניחו את כלי הסטיילינג המחוממים. החום הקיצוני של מייבשי הכביסה, האזיקים המתפתלים והשרשרות הופך את הצורות לפגומות ופריכות, ויכול לגרום לשיער לנשור.

לשטוף, יבש מסרק את השיער שלך כראוי. חשוב לשטוף את השיער באופן קבוע, אבל זה לא הכרחי לעשות זאת כל יום. במקום זאת, לדלג יום או יומיים בין כל כביסה. הימנע משיפש את השיער במגבת כאשר הוא רטוב. פאט זה יבש במקום זאת כדי למנוע משיכת קווצות או לשבור את השיער. המתן לשיער שלך לייבוש לפני סריקה או צחצוח. שיער רטוב הוא יותר אלסטי, כך זה נשבר קל יותר כאשר הוא יבש. בואו השיער שלך יבש לחלוטין, ולאחר מכן להמשיך עם צחצוח או סירוק.

קח היומי ויטמין רב ויטמין בתוספת, כמו גם ויטמין B12, ויטמין D ו ויטמין B6 ספקים. בדוק עם הרופא שלך לפני נטילת ויטמינים ותוספי היומי. ייתכן גם צריך תוספת ברזל. אנשים רבים – במיוחד נשים – יש ספירת ברזל נמוכה באופן מפתיע, אשר יכול לגרום לנשירת שיער. הרופא שלך עשוי לעשות בדיקת דם כדי לקבוע אם אתה חסר ברזל.