כיצד לחשב את קלוריות היומי שלך שורף

אתה לשרוף קלוריות כפי שאתה לממש וללכת על הפעילות היומיומית שלך. הגוף שלך גם שורף הרבה קלוריות בפני עצמו רק ביצוע תהליכים מטבוליים תקינים, כגון עיכול ומחזור הדם. אתה אפילו לשרוף קלוריות בזמן שאתה ישן. כדי להבין כמה קלוריות הגוף שלך שורף בכל יום, תצטרך לקחת בחשבון את רמת הפעילות שלך ואת המשקל שלך. באופן כללי, ככל שאתה מקבל יותר תרגיל וככל שאתה שוקל יותר, כך גדל מספר הקלוריות שתשרף.

לשקול את עצמך על סולם האמבטיה כדי לקבוע את המשקל שלך פאונד.

להעריך את רמת הפעילות היומית שלך. אם אתה בעצם לשבת ליד שולחן כל היום בעבודה, ואז על הספה כל הערב בבית, לשקול את עצמך לא פעיל. אם העבודה שלך כוללת הרבה הליכה או עבודה פיזית, או, למשל, אתה הולך לטיולים ארוכים בערב, שקול את עצמך פעיל בינוני.

להכפיל את המשקל שלך ב 10 פאונד אם אתה אישה לא פעילה, על ידי 12 אם אתה אישה פעילה באופן פעיל, על ידי 13 אם אתה אדם לא פעיל, או על ידי 15 אם אתה אדם פעיל למדי. על פי אוניברסיטת מרילנד מרכז רפואי, או UMMC, התוצאה היא הערכה טובה של המספר הבסיסי של קלוריות הגוף שלך שורף כל יום.

הוסף הבסיס שלך הכולל את הקלוריות מכל תרגילים מאומצת אתה עושה על בסיס יום. לדוגמה, אם אתה עובד על מכונת אליפטי היום, להוסיף הבסיס שלך את מספר הקלוריות מד הדלק הקלוריות של אליפטי מציין שאתה שרף תוך כדי עבודה. סך הכל מייצג את מספר הקלוריות ששרפת ביום מסוים זה.