כיצד לעלות במשקל כדי לקבל עקומות נראה סקסי

בעוד שכולם נולדים עם סוג גוף מוגדר גנטית – למשל, אגס, תפוח או בננה צורה – שינויים בסגנון החיים כמו דיאטה ופעילות גופנית יכול לשנות מעט את הצורה של הגוף שלך. Tweaking הדיאטה שלך כדי לעלות במשקל ולמלא את המסגרת שלך עם רקמת שריר יכול לתת לך מראה curvier, אם כי בדיוק איך מעוקל תסתכל בסוף תלוי בסוג הגוף הבסיסית שלך.

סינץ ‘המותניים שלך עם תרגילי בטן

הפוך את התרגיל הבטן חלק מפתח של שגרת האימון שלך. לא רק תרגילי בטן רבים לשפר את היישור שלך ואת היציבה, כך שאתה יכול לעמוד ולהתיישב ישר כדי להיראות בטוח יותר, אבל הם יכולים גם cinch ו לדחוס את המותניים כדי לתת לך יותר של דמות שעון חול. לבצע תרגילים כמו לוחות הצד, צלעות עץ ו lunges עם פיתולים בצד. אלה עבודה השרירים שלך אלכסוני, כולל מחוך כמו פנימי obliques המסייעים להגדיר את קו המותניים שלך. תרגול כמה וריאציות קרש – קרשים קרשים, קרשים אחת רגליים, קרשי הליכה שקעים קרש – כדי הטון abdominals רוחבי שלך. שריר זה עוטף את המותניים ועובד כדי לדחוס את האיברים הפנימיים שלך, כך חיזוק זה יכול לשטח את שרירי הבטן שלך ואת cinch המותניים שלך.

בניית באט Curvier וירכיים

אתה יכול גם ליצור עקומות על הגוף התחתון שלך על ידי בניית השרירים הירכיים שלך, התחת, הירכיים והעגלים. סקוואט ו lunges לעבוד את כל השרירים של הגוף התחתון – כמו גם את שרירי הבטן ואת הגב – ואתה צריך לכלול כמה וריאציות של תרגילים אלה לעבוד את הגוף התחתון מזוויות שונות. נסה plie squats, squats גביע ו קופץ squats, כמו גם בצד ו ledges קידה, אשר במיוחד הטון החיצוני שלך הירך ואת הירכיים הפנימיים והחיצוניים. ולבצע מעליות מתים מרים רומנית מתים לטון hamstrings שלך glutes – תרגילים אלה לעזור ליצור את ההגדרה בין הירכיים שלך ואת התחת, כך glutes שלך נראה perkier. לבנות את glutes אפילו יותר עם דחף ירך וגשרים glute, באמצעות barbell להציב את הירכיים שלך עבור התנגדות נוספת. ומוסיפים עקומות סקסי לעגלים שלך עם העגל עומד מעלה, מחזיק משקולות עבור התנגדות יותר.

תמיכה במשקל שלך עם דיאטה

אתה גם צריך להתאים את הדיאטה כדי לעלות במשקל. תזונה בריאה תסייע דלק האימונים שלך, וזה יספק תמיכה תזונתיים לצמיחה שריר שיעזור לך להשיג עקומות. המטרה היא עלייה במשקל איטי של 1/2 עד 1 קילו לשבוע, שבו אתה יכול להשיג על ידי אכילת 250-500 קלוריות נוספות מדי יום. אם אתם שומרים על המשקל שלכם, פשוט הוסיפו את הקלוריות הנוספות לתוכנית הארוחה הקיימת שלכם, אם אתם יורדים במשקל, השתמשו באמידת קלוריות מקוונת כדי להבין כמה קלוריות אתם צריכים, ואז מוסיפים 250 עד 500 ל דיאטה זו צריכה לבוא מתוך דגנים מלאים בריאים חלבונים רזים כמו טופו, ביצים, עוף ודגים, כמו גם פירות וירקות, קטניות, אגוזים, זרעים ומוצרי חלב. תשומת לב מיוחדת צריכת החלבון שלך – אימון כוח מגדיל את הצרכים חלבון שלך, אז אתה צריך להכפיל את המשקל שלך ב 0.8 £ כדי לקבל את דרישת החלבון היומי שלך. עבור אדם 125 פאונד, זה אומר 100 גרם של חלבון בכל יום. להגביר את צריכת החלבון שלך על ידי המשרתים ביצים לארוחת הבוקר, כולל עוף בגריל או כוס עדשים או שעועית בארוחת הצהריים שלך, חטיף על שקדים או הודו נתרן נמוך קופצנית וליהנות סלמון, טופו או טמפה בארוחת הערב.

הגדרת מטרות ריאליות

התחל את מסע הכושר שלך על המסלול הנכון על ידי הגדרת מטרות מציאותיות עבור ההתקדמות שלך. שגרת כוח מתוכננת היטב יאפשר לך אסטרטגית לבנות שריר כדי לעזור לך להשיג עקומות, אבל סוג הגוף שלך יגביל איך מפותלת אתה תיראה כמו התקדמות עם תוכנית האימון שלך. אם באופן טבעי יש לך דמות גמישה, supermodel-esque, אתה לא תוכל להשיג דמות מפותלת מאוד עם שינויים באורח החיים – אבל אתה יכול לעשות את עצמך נראה קצת יותר מפותלת, כמו גם בכושר בריא. , גם כי מיניות היא על יותר מאשר רק לעמוד בסטנדרטים מסוימים הגוף. כפי שאתה מקבל בכושר, להתמקד איך בריא, חזק ומוסמך אתה מרגיש – כי ביטחון יהיה להקרין ולגרום לך להיראות סקסית יותר.