כמה משקל בק”ג צריך לכוון להפסיד בשבוע בזמן דיאטה?

בעוד שרוב ארצות הברית אינה משתמשת במערכת המטרית, רוב העולם עושה זאת. המערכת המטרית משמשת לתיאור מדידות של משקל, אורך ונפח. המדידה המשמשת לתיאור המשקל היא ק”ג. יש 2.2 £. בכל קילוגרם של משקל. זה יכול להפחית באופן דרסטי את המספר שמופיע על סולם האמבטיה שלך בכל בוקר אבל לא ישנה את כמות המשקל כי הוא בריא לאבד בכל שבוע.

השמנה מוגדרת על ידי כמות עודפת של שומן הגוף. עם זאת, זה יותר מאשר דאגה קוסמטית בגלל השמנת יתר יגדיל את הסיכון לסוכרת, מחלות לב, לחץ דם גבוה שבץ. על מנת להשיג ירידה במשקל חשוב לאכול פחות או לשרוף יותר. הגוף שלך יקטין פחות קלוריות בקצב איטי יותר כאשר אתה אוכל פחות. במאמץ לשמור על האנרגיה, חילוף החומרים של הגוף שלך יקטן מה שהופך אותו הרבה יותר קשה לך לרדת במשקל. משמעות הדבר היא כי על מנת לרדת במשקל עליך לא רק להפחית את מספר הקלוריות שאתם אוכלים אבל צריך גם להגדיל את מספר הקלוריות שאתה לשרוף באמצעות פעילות גופנית.

אכילה של תזונה בריאה ושמירה על משקל בריא יסייע להפחית את הסיכון למחלות לב, שבץ, סוכרת ולחץ דם גבוה, על פי בית הספר לבריאות הציבור של הרווארד. שמירה על משקל תקין יכולה גם לעזור להפחית את הסיכון לסוגים אחרים של סרטן, כולל סרטן המעי הגס, סרטן הכליות, סרטן הלבלב וסרטן השד. למרות שזה טבעי לך רוצה לרדת במשקל במהירות, הראיות של CDC מראה כי אנשים לרדת במשקל בהדרגה יהיה מוצלח יותר לקחת אותו ולשמור אותו. במילים אחרות, ירידה במשקל בריא שלך הוא יותר על שינוי אורח חיים מתמשך ולא דיאטה או תוכנית מסוימת. שינויים ארוכי טווח הרגלי האכילה שלך הרגלי התרגיל יפיק תוצאות לטווח ארוך.

תיאורטית, יש כ 3,500 קלוריות בכל קילוגרם של משקל ויש 2.2 £. בכל קילוגרם. כאשר אתה עושה את המתמטיקה, זה משווה את 7,700 קלוריות בכל קילוגרם של משקל הגוף. עם זאת, מספרים אלה הם משוואות כי עבודה במעבדה לא יכול לשחק גם במציאות, על פי אוניברסיטת קולומביה. כאשר חילוף החומרים של הגוף שלך מאט בגלל צריכת קלורית מופחתת, זה נקרא המושרה thermogenesis אדפטיבית. אז, בעוד במעבדה הגדרה 1 ק”ג של משקל שווה 7,700 קלוריות, במציאות זה עלול לקחת קצת יותר או קצת פחות קלוריות לאבד משקל זה מאז הפחתת צריכת הקלוריות שלך יותר מדי יכול להאט את חילוף החומרים שלך.

ה- CDC ממליץ לך לרדת במשקל בהדרגה, כ 1 עד 2 ק”ג. בשבוע. זה שווה בין 0.45 ו 0.9 ק”ג של ירידה במשקל בשבוע. מעניין, גם אם המטרה שלך ירידה במשקל היא צנועה זה עשוי לייצר יתרונות כגון ירידה בלחץ הדם, כולסטרול וסוכר בדם. ירידה במשקל של 5% עדיין עשויה לשמור על טווח עודף משקל או שמנים, אבל גם יכול להקטין את הסיכון למחלות כרוניות הקשורות להשמנה. בידיעה זו, אתה יכול לראות את המטרה הכוללת שלך משקל ירידה כמסע שבו תמשיך לקבל הטבות לפני שתגיע לתוצאות הסוף.

תְזוּנָה

בריא הרזיה

כמה קלוריות בקילוגרם?

כמה קילוגרמים אני צריך לאבד בשבוע?