כמה שריר יכול להרוויח נשים בשבוע?

נשים מסוגלות להגדיל באופן משמעותי את מסת השריר על ידי השתתפות בתוכנית אימון משקל אגרסיבית ואכילה נכונה. אימון משקולות חייב להיות מתוכנן לבניית שריר, ותשומת לב צריך להיות משולם לקראת קבלת החלטות אכילה המתאימים. בניית שריר יגדיל את קצב חילוף החומרים של האישה, כלומר הם ישרוף יותר קלוריות במהלך היום. עם הכשרה מתאימה ואכילה, אישה יכולה לבנות עד חצי קילו של שריר בשבוע.

שריר רווח

עלייה במסת שריר, או היפרטרופיה, הוא תוצאה של השתתפות עקבית בתוכנית אימון משקל מסוים. כפי שאתה עומס ולשבור את תאי שריר עם אימון משקולות, במהלך תקופות מנוחה בין האימונים שלך, הגוף מגיב על ידי התחדשות בגודל מוגבר.

הבדלים הורמונליים

נשים לא מרוויחות מסת שריר מהר כמו גברים כי אין להם את אותן רמות של הורמונים בניית שרירים, כגון טסטוסטרון הורמון גדילה. עם זאת, רמות ההורמונים מוצגים להגדיל כאשר נשים הרכבת בקביעות עם תוכנית המיועדת לבניית שריר. עליות משמעותיות במסת שריר עדיין מוצגות אצל נשים, והמועצה האמריקנית לתרגיל מציינת כי נשים יראו על עלייה של 20% עד 40% בשרירים לאחר מספר חודשי אימון במשקל.

הַדְרָכָה

אין הבחנה בין המינים בעת אימון שריר היפרטרופיה. כדי לבנות מסת שריר, יש צורך בתוכנית אימונים תכופה המורכבת משקולות נמוכות יותר, נפח גבוה יותר ותקופות מנוחה קצרות יותר. אימון נפוץ נפח שריר היפרטרופיה היא להרים שלושה ימים בשבוע עם כל התרגיל הושלמה בשלוש עד ארבע קבוצות של 8-12 חזרות עם 1 עד 3 דקות של מנוחה בין קבוצות ותרגילים.

שיקולים תזונתיים

כדי לבנות שריר, עליך לספק לגוף שלך יותר קלוריות דרך מזון מאשר לשרוף במהלך היום. ג ‘וזף Chromiak, של האגודה הלאומית כוח התניה, מציע הגדלת הצריכה של 250 קלוריות ליום מעל צריכת הקלוריות הרגילה שלך. חלבון חשוב עבור סינתזת החלבון ואת מסת שריר מוגברת, ו Chromiak ממליץ להשיג 0.65 ל 0.80 גרם חלבון לכל פאונד כי אתה שוקל כל יום. לאכול ארוחה המורכבת של פחמימות וחלבון מיד לאחר המשקל שלך הרמת האימון.

ציון

עם תוכנית אימון אגרסיבי תדלוק תקין של השרירים שלך, שיעור משותף של רווח שריר הוא 1/2 lb. שריר בשבוע. למרות מגבלות הורמונליות עשוי להשפיע על שיעור זה של שריר מוחלט מוחלטים, מחברם של “נשים בספורט” ברברה Drinkwater קובע כי נשים מסוגלים להגדיל את כוחם היחסי באותו שיעור כמו גברים.