צמחי מרפא עבור תסמיני גמילה xanax

Xanax הוא שם מסחרי עבור alprazolam, תרופה benzodiazepine בדרך כלל prescribed עבור הפרעות חרדה, הפרעות פאניקה ודיכאון קל. כמו עם תרופות פסיכואקטיביות אחרות, Xanax עלול לגרום לתלות, ואתה יכול לחוות נסיגה כאשר אתה מפסיק להשתמש בו. תסמיני נסיגה עשויים לכלול אובדן תיאבון, נדודי שינה, חרדה, התקפי פאניקה, בחילה, הקאות, התכווצויות ואובדן זיכרון. צמחי מרפא עשוי לעזור להקל על כמה תסמינים אלה. התייעץ עם הרופא שלך לפני תחילת כל טיפול צמחים.

פעולות צמחים

צמחי מרפא עבור תסמיני הגמילה Xanax לעבוד בדרכים שונות. Nervine עשבי תיבול לעזור לך להירגע ולישון. צמחי מרפא קרמינטיבי להירגע הבטן שלך עשוי לעזור עם בחילה, הקאות התכווצויות הבטן. צמחי מרפא למוח עשויים לעזור עם אובדן זיכרון. בדוק עם רופא מוסמך לקבלת ייעוץ לגבי השימוש, המינון וההכנה של תרופות אלו.

פרח תשוקה

Passionflower, או Passiflora incarnata, הוא מטפס רב שנתי לצפון אמריקה. צמחי מרפא להשתמש בעלים וגבעולים לטיפול חרדה, נדודי שינה וקיבה עצבית. Passionflower עשיר בכימיקלים הנקראים maltol ו ethylmaltol, אשר משפיעים על מערכת העצבים המרכזית. בספרם 2001 “תרופות מרפא”, הרופאים הנטורופתית אסא הרשוף ואנדריאה רוטלי טוענים כי פסיפלורה יכולה להקל על חוסר השינה, אשר קשורה לנסיגת סמים. אין לשלב את זה עשב עם תרופות הרגעה אחרות או נוגדי דיכאון.

קמומיל

קמומיל, או matricaria recutita, היא תרופה צמחית עתיקה עבור הפרעות בקיבה וחרדה. הפרחים עשירים בשמן אתרי, פלבנואידים וקומרינים, ו קמומיל יש פעולות עצבים, carminative ו antispasmodic. סמים הנסיגה ואת irritability זה גורם יכול להוביל מגוון רחב של בעיות במערכת העיכול. בספרו “הרפואה הרפואית: המדע והפרקטיקה של צמחי מרפא”, ד”ר דיוויד הופמן, FHIMH, AHG, מסביר כי קמומיל מועיל במיוחד להפרעות עיכול, כולל אובדן תיאבון, שלשולים, התכווצויות, כיבים וגז, מתוך חרדה ומתח. אין להשתמש בעשב אם יש לך אלרגיות לבני משפחת אסטר.

באקופה

Bacopa, Bacopa monniera, הוא יליד קטן ועסיסי להודו. זה ידוע בשם brahmi ב האיורוודית הרפואה ההודית, וכן מתרגלים להשתמש בו לטיפול חרדה ואובדן זיכרון. באקופה מכיל אלקלואידים רבי עוצמה, ספונינים ופלבנואידים. אמנזיה יכולה להיות תופעת לוואי של Xanax, ואת הנסיגה עלולה להפוך את זה יותר גרוע. Bacopa, המכונה “טוניק המוח” בהודו, עשוי לעזור להקל על סימפטום זה. בספרו 2000 “בית המרקחת הצמחי”, ד”ר לינדה ב. ווייט, מומחה צמחי המרפא סטיבן פוסטר, מסבירים כי bacopa עשוי לחזק את הזיכרון ולשפר את הריכוז על ידי שיפור חיבורי תאי עצב. אין לשלב באקופה עם נוגדות פרכוסים או נוגדי דיכאון.