תרגילי הגברת זריזות & עבודת רגליים

סקירה כללית

חלק מההכנה לקשיי הספורט או לפעילות גופנית אחרת עובדת על עבודת רגליים, המשפיעה על הזריזות, או על היכולת לנוע במהירות וביעילות לכיוונים שונים. Agility ו footwork הוא המפתח לכל ספורט גדול, כולל כדורגל, בייסבול, כדורסל וכדורגל. מקדחות יכול לעזור היעד עבודת רגליים, עוזר לשפר את זריזות ולהיות טוב יותר בספורט המתאים או פעילות.

סולם מקדחות

סולם הוא חתיכת ציוד קל לשים על הרצפה כדי לעזור לשחקנים שחקנים באמצעות תרגילי עבודת רגליים. עשוי קלטת או בד אחר, הוא הניח על הרצפה דומה לסולם, עם צדדים מחוברים על ידי שלבים. בתרגילי סולם, הנקודה היא ללכת בתוך הסולם, בין השלבים, ללא הרגליים נוגעות בו. תרגילים שונים יכולים לכוון סוגים שונים של עבודת רגליים, כגון העברת צד לצד, קדימה או אחורה. כדי לפתח עבודת רגליים מהירה, נסה את המקדח פנימה, שבו משתתף עומד מול הסולם, עם זה שוכב לאורכו לפניהם. החל באחד הקצוות, האדם מניח רגל אחת לתוך קטע של הסולם, אחר כך את הרגל השנייה, ואז מסיר את הרגל הראשונה, ואחריו השני, כל נעשה מהר ככל האפשר. לאחר מכן, האדם עובר במורד הסולם וחוזר על כל החלקים הנפרדים עד שהגיע לסוף הסולם.

חבל קפיצה

קפיצה חבלים הוא תרגיל רגליים פופולרי כבר בשימוש על ידי מתאגרפים כדרך לאמן את הרגליים כדי לזוז במהירות בזירה. קפיצה חבלים drills כרוך באמצעות חבל ארוך מוחזק על ידי שתי הידיים ו מסובב סביב הגוף כמו המשתמש קופץ מעל זה. מקדחות ניתן לעשות על ידי שינוי המהירות והגובה של הקפיצה, כמו גם מנסה לסובב את החבל מספר פעמים בקפיצה אחת. משתמשים יכולים גם לרוץ או ללכת כפי שהם קופצים חבל, כמו גם להזיז את הרגליים לכיוונים שונים, כגון צד לצד או בחזית ובחזרה תוך תמרון החבל.

צעד Drills

באמצעות צעד או פלטפורמה מוגבהת לבצע תרגילים ספציפיים היא דרך יעילה נוספת לפתח עבודת רגליים וזריזות. כמו עם סולם drills, צעד drills יכול להיעשות מצד אל צד או מלפנים לאחור כדי לפתח את מיומנויות רגליים שונות הצורך. תרגיל צעד פשוט כרוך המשתתף עומד לפני צעד או אובייקט מוגבה ו מגביר עם רגל אחת, ואז את הרגל השנייה, ואז יורד עם הרגל הראשונה ושוב עם הרגל השנייה, מהר ככל האפשר. תרגיל זה יכול להתבצע עבור כמות מסוימת של זמן רכבות הרגליים לנוע במהירות בכיוון מסוים. קידוחים יכול להיעשות גם על ידי עמידה לצד המדרגה וצעדה הצידה עם רגל אחת, להביא את הרגל השנייה למעלה, ואז פוסע לצד השני עם הרגל הראשונה, ולאחר מכן עם הרגל השנייה, מסתיים על ההפך בצד שממנו התחיל המשתתף.