תרגיל עבור חוסר יין

יין ויאנג הם עקרונות שנמצאו בפילוסופיה הסינית. הגורסים כי היקום מאוחדת על ידי העיקרון היחיד של טאו, הידוע גם בשם “האולטימטיבי הגדול”. כל הפכים ניתן להבחין בתוך היקום יכול להיות מופחת לאחד הכוחות המנוגדים – יין ויאנג. יין אחראי לקירור ולייף הגוף, מחסור עלול להוביל לעור יבש ולפה והפרעות עיכול.

שני היסודות של יין ויאנג מתייחסים לפתולוגיה, פיזיוגנומיה – הקשורים לתווי פנים ולביטוי, אנטומיה ועקרונות הטיפול. לדברי ברברה Escher, AOBTA CI, כמו נשים לגדול, היין שלהם מתחיל לרדת כאשר הם עוברים גיל המעבר. זה יכול לגרום להתעוררות תכופה במהלך הלילה והזעות לילה. פחות יין יכול גם להראות בדמויות של נשים כפי שהם הופכים יותר אסרטיבי ולפעמים יותר נסער בקלות.

תסמינים אחרים של חוסר ין, אשר עשויים להשפיע על גברים ונשים כאחד כוללים צמא, בלי להרגיש צורך לשתות הרבה, יבש יבש הפה, עצירות, שתן קטנה, חוסר שקט, חרדה, חום קל, עייפות, התפרצויות עור, נדודי שינה ועיניים כואבות. Escher גם מסביר כי ישנם חמישה סוגים נפוצים של ליקויים ין. אלה הם חוסר ין כליות, חוסר יין ין, חוסר ין העור, חוסר ריאות ין חוסר הבטן היין.

טאי צ’י, הידוע גם בשם טאי צ’י צ’ואן, מגיע מן הסינים ומשמעותו “אגרוף עליון”. זוהי מערכת עדינה של חיי אומנויות המתמקדים בתנועות איטיות מלווה בנשימה מוסדרת. טאי צ’י מתמקדת בזריזות ובאיזון רגשי במקום באומנות לחימה כאל ספורט. זה נחשב שיטה טובה לאיזון יין ויאנג בגלל התנועות שלה תרגילי נשימה להסיר חסימות של אנרגיה על המרידיאנים, המאפשר צ’י לזרום בחופשיות.

יוגה יוגה יכול גם לעזור לאזן מחדש יין ויאנג. זה עובד כדי למתוח את רקמות החיבור על המפרקים של עמוד השדרה התחתונה, הירכיים והירכיים – חלקי יין של הגוף. תנוחות כגון צפרדע, שרוך, פרפר, ברבור וברבור ישן מתבצע על הרצפה מוחזק במשך שלוש עד חמש דקות. תנוחות אלה מסייעות לאזן מחדש את היין על ידי הגדלת הגמישות המשותפת, שיפור תפקוד האיברים והקלת הלחץ.

בצע את תנוחת צפרדע על ידי שוכב על הפנים על הבטן. לכופף את הברכיים, לאפשר את העקבים לנוח על הישבן שלך. להרים את הגוף שלך מן המותניים כמו שאתה מושיט מאחורי עצמך לתפוס את הרגליים. החזק את התנוחה במשך 5 עד 50 נשימות. השתמש בדימויים מנטליים עם תנוחת הפרפר. יושב על הרצפה במצב זקוף, לצייר את הרגליים לכיוון אזור המפשעה שלך. לגעת בכפות הרגליים ביחד ולהחזיק את הרגליים בידיים. דש את הידיים ואת הרגליים מקופל למעלה ולמטה כמו כנפיים פרפר, לאט לאט את המהירות ולאחר מכן בעדינות האטה. לנשום בדרך כלל במהלך התרגיל. שני התרגילים האלה לעזור לשחזר את היין שלך.

יין ויאנג

תסמינים

טאי צ’י

יוגה יוגה

תנוחות יוגה