איך לשים את הגוף שלך בחזרה לתוך יישור

הגוף שלך מורכב של עצמות ושרירים שפועלים יחד ובאופוזיציה כדי לעזור לך לעמוד, לשבת ולבצע פעילויות אחרות. היישור של השרירים והעצמות האלה חשוב. כאשר הם מחוץ יישור, כאב וחוסר תנועה יכול לגרום. עם הזמן, slouching ואת אורח חיים בלתי פעיל יכול להחליש את השרירים, גרימת בעיות postural. רופא או chiropractor יכול לבחון את הגוף שלך ולקבוע אם אתה misaligned. היא עשויה לבצע כמה התאמות, אבל היא עשויה להמליץ ​​לך להמשיך לתרגל תרגילים ספציפיים כדי לנטרל שנים של יציבה גרועה. תנוחות יוגה, תרגילי ליבה ומתיחה בעמוד השדרה יכולים בהדרגה לעזור ליישר מחדש את הגוף.

תנוחת הרים

התחל תנוחת ההר על ידי עומד על מחצלת עם הצד שלך מול המראה. הרגליים שלך צריך להיות ביחד, בהונות שלך צריך להתפשט. אם מצב זה כואב או שאתה מתקשה איזון, צעד את הרגליים מלבד לשמור אותם מקבילים.

ליבה חיזוק עם כדור יציבות

הדק את שרירי ירכך הקדמיות. הרם את האגן מעט, לכיוון הטבור שלך.

מתיחת עמוד השדרה

הרפי את הכתפיים שלך, מושך אותם מן האוזניים. לחץ על השכמות קרוב יותר לפתיחת החזה.

לתלות את הידיים על ידי הצדדים שלך, מפנה את כפות הידיים שלך לפנים קדימה.

בדוק את היציבה שלך במראה: הקרסוליים, הברכיים, הירכיים והכתפיים צריכות להיות בשורה. אתה יכול לתרגל את ההר Pose בכל פעם שאתה עומד כדי לעזור לחזק את היציבה ולהביא מודעות יישור שלך.

לשבת קדימה על הכדור עם גב ישר.

מניחים את הידיים על הכדור ליד הירכיים.

ללכת הרגליים קדימה לאט עם שליטה עד הגב התחתון והאמצעי שלך על הכדור.

השתמש באותה שליטה איטית ללכת רגליך בחזרה עד שאתה במצב זקוף.

חזור על הפעולה עד חמש פעמים.

שבו על הכיסא הישר. הנח את רגליך על הרצפה ופנה קדימה.

אחז את אמות הידיים שלך, זו על זו של החזה שלך. אין לאחוז את הידיים על הידיים.

החזיקו את המותניים בתנוחה הפונה קדימה כאשר אתם נושפים ומניעים את הגוף העליון והראש שמאלה. שאפו וחזרו למרכז. נשוף וחזור על התנועה ימינה. המשך פונה שמאלה וימינה עד 10 פעמים בכל צד.