איך עובד טאורין בגוף?

אתה מקבל טאורין, חומצת אמינו, מן המזונות המכילים חלבון שאתם אוכלים, ואת הגוף שלך יכול גם לעשות את זה מתוך חומצות אמינו cysteine ​​ו methionine בשילוב עם ויטמין B-6. זו חומצת אמינו שופעת משחק מספר תפקידים חיוניים בגוף והוא עשוי גם להגביל את הסיכון שלך עבור מצבים בריאותיים מסוימים.

תפקידים בגוף

הגוף שלך משתמש בטאורין וחומצות אמינו אחרות כאבני בניין כדי ליצור את החלבונים הדרושים לו, כולל שרירים. טאורין הוא גם חשוב להיווצרות מרה עבור העיכול של שומנים, פיתוח ותפקוד של הרשתית, תחזוקה של קרום התא ואת שחרורו של נוירוטרנסמיטורים לשאת אותות בין תאים עצביים.

שיפור בריאות הלב

טאורין מסייע לשמור על קצב הלב שלך באופן קבוע, על פי אוניברסיטת ניו יורק Langone מרכז רפואי. למרות מחקר נוסף הוא הכרחי, מאמר ביקורת שפורסם ב “ניסוי קליני קרדיולוגי” בשנת 2008 מציין כי טאורין עשוי לעזור להוריד את לחץ הדם ולמנוע נגד פגיעה איסכמיה reperfusion כאשר הדם חוזר לרקמות שלך לאחר שהם נשללו זמנית של חמצן. בנוסף, טאורין עשוי לווסת את כמות הסידן בתאים, להגביל את העורקים סתומים ולפעול כמו נוגדי חמצון כדי לעזור להגביל את הדלקת. לכן, זה עשוי להיות מועיל עבור אנשים הסובלים ממחלות לב, אי ספיקת לב, לחץ דם גבוה, טרשת עורקים קרדיומיופתיה סוכרתית.

הגנה על מערכת העצבים

טאורין עוזר לפתח את מערכת העצבים שלך ולהגן עליה מפני נזק, כולל ההשפעות השליליות של גלוטמט. זה יכול גם לעזור להגביל את הסיכון למחלות ניווניות, על פי מאמר שפורסם ב “חוות דעת נוכחית תזונה קלינית מטבולית טיפול” בנובמבר 2006, אם כי מחקרים נוספים נדרשים לאמת את האפקט הזה.

תוצאות מחקר ראשוניות

מחקר בבעלי חיים שפורסם ב “התקדמות ברפואה ניסויית וביולוגיה” בשנת 2013 מצא כי הטאורין מגביר את רמות החנקן ואת רמות הטסטוסטרון אצל חולדות בגילאי הביניים, ובכך מגביר את התגובה המינית שלהם. מחקר נוסף בבעלי חיים שפורסם ב “שמיעה מחקר” בדצמבר 2010 מצא טאורין עשוי לשפר את הסימפטומים טינטון. טאורין עשוי גם להגביר את הסבולת על ידי הגבלת עייפות השרירים, על פי מחקר בבעלי חיים שפורסם ב “התקדמות ב ניסוי רפואה וביולוגיה” בשנת 2009. חומצה אמינית זו עשויה להגביל את הסיכון לסוכרת ואת הסיבוכים שלה גם כן, על פי מחקר שפורסם ב “חומצות אמינו” במאי 2012. מחקרים נוספים נדרשים כדי לקבוע אם הטאורין יש השפעות אלה מועיל אצל אנשים.