איך לטפל בשיער בלילה

אתה יכול להיות קפדני על השיער שלך בשעות היום, אבל לעשות קצת כדי לטפל בשיער בזמן שינה. כפי שאתה לזרוק ולהפוך בן לילה, את השיער cuticles לקבל roughened למעלה על ידי שפשוף על ציפיות – ואתה מקבל את זה רק התעוררות מבט בבוקר. זנב סוס חזק בלילה יכול גם לקרוע את השיער שלך. הפוך את הלילה חלק משקם של השיער שלך טיפול שגרתי אז הבוקר שלך לעשות זה לא.

להשקיע צעיף משי או ציפיות משי, אשר פחות שוחקים לשיער מאשר ציפות כותנה המסורתית. כאשר אתה זורק ולהפוך, משי מאפשר השיער שלך להחליק על הכרית עבור פחות fraying ו frizz. או לעטוף את השיער שלך בצעיף משי לפני המיטה כדי להגן עליו מפני שפשוף ולשמור את השיער בחוזקה במקום בזמן שאתה ישן, לא משנה כמה אתה זז מסביב.

לקשור את השיער שלך עם שיער רך עניבה אם אתה מעדיף לישון בזנב סוס. קשרי שיער הדוקים עם חלקי מתכת יכול לקרוע את השיער שלך לאורך כל הלילה, וליצור למשוך סביב המצח שלך. במקום זאת, להשתמש scrunchy רך או bandanna כדי לשמור על השיער שלך מפניך בלילה. תוכל גם למנוע את הקמטים מעצבן מעצב מן elastics חזק כאשר אתה מתעורר.

לשטוף את השיער וליהנות מקלחת יומית בלילה. השיער שלך יתייבש בן לילה ולשלול את הצורך כלי עיצוב מחומם בבוקר שיכול להזיק לשיער שלך. אם אתה לא אוהב את הדרך שבה השיער שלך מתייבש באופן טבעי, מסרק דרך ג’ל או מוס ו braiding השיער שלך באופן רופף. בבוקר, יהיו לך גלים רכים ובריאים.

החל כמות קטנה של שמן על הקצוות של השיער שלך לפני שאתה הולך לישון בלילה. השתמש בשמן שיער שנרכש מבית מרקחת, או מינרלים או שמן זית. קצות השיער שלך נוטים להיות יבשים יותר כי השורשים שלך, אז קצת לחות נוספת לפני השינה יכולה לשמור אותם נראים חלקה מבריק.