כיצד לרדת במשקל בגיל 48 – –

שנות הארבעים המאוחרות שלך הוא זמן טוב כדי לקבל רציני לגבי לאבד משקל עודף, כפי שאתה יכול להגן על הגוף שלך על חלק מן ההשפעות השליליות של ההזדקנות על ידי מקבל בכושר טוב יותר. ככל שאתה גיל אתה בהדרגה להרוויח יותר שומן סביב אמצע סעיף שלך כמו ירידה רזה שריר שלך אחסון שומן עולה, וזה קורה עד שתתחיל באופן טבעי לאבד מסה סביב גיל 60. התשובה קילוגרמים לא רצויים בגיל 48 היא פשוטה: דיאטה , תרגיל והקלה על מתח. ודא שאתה לנקות את התוכנית עם הרופא שלך לפני תחילת משטר חדש.

את היסודות של ירידה במשקל היא צורכת פחות קלוריות ממה שאתה משתמש כל יום כדי ליצור גירעון קלוריה. זה נכון אם אתה בן 20, 35 או 48 שנים. בגיל 48 חשוב לבחור מזונות המספקים לגוף תזונה נכונה, במיוחד סידן לעצמות חזקות. שוחח עם הרופא שלך לגבי המספר הנכון של קלוריות לגוף, משקל ורמת פעילות, ולאחר מכן בחר לאכול שילוב של חלבונים רזים, דגנים מלאים, מגוון של ירקות, מוצרי חלב דל שומן, שומנים בריאים ופירות.

דיאטה לבד לא יכול להילחם במשקל עודף, כמו גם משולבת של דיאטה ופעילות גופנית. המרכזים לבקרת מחלות ממליצים לקבל 150 דקות של פעילות גופנית נמרצת או 300 דקות של פעילות גופנית מתונה בכל שבוע. אם אתה רוצה לאבד הרבה משקל, אתה צריך לנסות להשיג אפילו יותר מזה. פעילות אירובית מתונה ונמרצת עוזרת לך לשרוף קלוריות. בחר בין פעילויות כגון ריצה קלה, הליכה מהירה, רכיבה על אופניים, ריקודים או לקחת קורס בסגנון אירובי כדי לקבל את הלב שלך שאיבה.

הרמת משקולות לא רק עוזרת לעצמות להישאר חזק כמו שאתה ראש לעבר גיל 50, זה גם נותן את חילוף החומרים שלך דחיפה, אשר יכול לעזור לך לשרוף יותר קלוריות במהלך היום. בחר שגרה כי אתגרים הגוף העליון והתחתון שלך. בגיל 48 לא צריך להיות הגבלות רבות על מה שאתה מרים, כל עוד הרופא שלך אומר שזה בסדר בשבילך כדי להתחיל תוכנית. תרגילים כגון לחץ על הספסל, bicep curls, הקש את tricep, צדדי למטה למטה, squats, lunges, deadlifts, את הרגל הרגל, curls רגל עגל מעלה הם מקום טוב להתחיל. לכוון את אימון כוח שגרת פעמיים עד ארבע פעמים בשבוע.

על פי מחקר שנערך על ידי המרכז לחקר הסרטן פרד האצ’ינסון, יוגה יכולה לעזור לך לאכול ביתר תשומת לב, אשר יכול לעזור לך לרדת במשקל. בגיל 48 אתה כנראה יש דפוסים של אכילה כי היה איתך במשך זמן מה, ולכן זה יכול להיות מועיל להאט באמת להיות מודעים לאופן שבו אתם אוכלים. יוגה גם מקטין מתח, שורף קלוריות, מגביר את הגמישות, והיא שיטה של ​​אימון התנגדות באמצעות משקל הגוף שלך. לעשות יוגה פעם או פעמיים בשבוע.

ענייני מזון

להזיז את הגוף שלך

תן לעצמך Boost

גוף גוף יוגה