איך יכול בן 12 לאבד 10 פאונד?

כאשר הילד שלך הוא בן 12, הדבר האחרון שהוא צריך לחשוב על זה הרזיה. עם זאת, אם הילד שלך סובל מעודף משקל, לאבד 10 ק”ג. יכול לעזור לשפר את בריאותו ולהקים הרגלים בריאים יותר. פיתוח הרגלים כאלה מוקדם בחיים להקל על הילדים לגדול עושה תרגיל אחראי בחירות מזון.

ספק את הילד עם אפשרויות מזון בריא לאורך כל היום. זה אומר לזרוק את העוגיות ואת הצ ‘יפס ומציע לה חתיכת פרי או מקלות ירקות במקום. הארוחות צריכות לכלול שפע של ירקות ופירות, דגנים מלאים, חלבון רזה ומוצרי חלב דלי שומן. ילדים בני שתים עשרה צריכים לשתות מים או חלב בארוחות במקום במיצים מתוקים או בסודה.

צמצום צריכת הקלוריות של הילד שלך עשוי להיראות קשה בהתחלה, אבל זו הדרך היחידה לעודד ירידה במשקל של 10 ק”ג. לדברי המרכזים לבקרת מחלות ומניעתן, אנשים צריכים לחתוך את צריכתם היומית ב -500 קלוריות כדי לראות ירידה במשקל של 1 עד 2 ק”ג. שבוע. דון הילד שלך במשקל של תוכניות עם הרופא הראשון שלה כדי להבטיח תזונה נכונה יישמר.

בהסתמך על מזון או ויתורים על הקפיטריה בקמפוס בית הספר של הילד שלך הוא לא הרעיון הטוב ביותר לעידוד תזונה נכונה ומסייעת לירידה במשקל. הכנת שק ארוחת צהריים עבור בן ה -12 שלך היא הדרך היחידה לפקח על מה שהוא אוכל כדי להבטיח שזה בריא. ארוחת צהריים פשוטה יכולה להיות כריך שנעשה עם בשר רזה על לחם מחיטה מלאה עם מקלות ירקות ויוגורט בצד.

כדי לרדת במשקל, ילדך בן ה -12 צריך גם להתאמן באופן קבוע. זה לא בהכרח צריך להיות פעילות ממוקדת. במקום זאת, השתתפות בספורט או משחק בחוץ הוא מספיק, כל עוד זה מקבל את קצב הלב של הילד שלך גורם לה לשבור זיעה. זה אומר שהיא שורפת קלוריות ושומן, וכאשר מבוצעת באופן עקבי, היא תרד במשקל. לדברי המרכזים לבקרת מחלות ומניעתן, 30 עד 60 דקות של פעילות נדרשת לפחות חמישה ימים בשבוע עבור לפחות 1 lb של ירידה במשקל בשבוע.

בריא מזון אפשרויות

הפחתת קלוריות

ארוחת צהריים

פעילות גופנית