איך לתת עיסוי חושני לאישה

בין אם טכניקה הרפיה או כחלק משחק מקדים, עיסוי חושני היא דרך מצוינת להגדיל אינטימיות במערכת יחסים. אתה לא צריך להיות מעסה מומחה לתת לאישה שלך עיסוי מענג, חושני. להירגע, לקחת את הזמן שלך ואת זוכרת את המטרה העיקרית היא לה ליהנות. ככל שהיא נהנית יותר, כך תוכלו ליהנות ממנו יותר.

הגדר את הסצנה. בחר חדר נוח, פרטי שבו אתה בהחלט לא יפריע. נרות ריחניים מבושמים בניחוח האהוב על השותף שלך כדי ליצור אווירה חמה ומפתה. יש אספקה ​​של סדינים נקיים ומגבות על היד. סידור כריות על הרצפה או המיטה כדי לשמור על נוחות.

יוצקים שמן עיסוי קטן על כפות הידיים שלך ולשפשף אותם יחד כדי לחמם את השמן. שימוש בשמן במהלך העיסוי יפחית את החיכוך וירכך את העור.

שאל את השותף שלך לשכב עם הפנים ולהפוך את עצמה בנוח. השתמש בתנועות ליטוף עדינות כדי להפיץ את השמן על הגב של השותף שלך, מתחיל בבסיס ועובד כלפי מעלה לכיוון הצוואר שלה לפני שעבר במורד הצדדים של הגוף שלה. צבוט את הכתפיים והצוואר בעדינות עם האגודלים והאצבעות. מכה את אורכי זרועותיה ורגליה בתנועות ארוכות, עמוקות, רחבות.

העבר את הידיים שלך לחלקים הארוגניים של הגוף של האישה שלך. תן את האצבעות לרעות בצד של השדיים שלה כפי שאתה להריץ את הידיים על הצדדים של הגוף שלה. עקוב אחר צורת לב גדולה עם קצות האצבעות סביב הירכיים והישבן. הפעל את קצות האצבעות על גב ירכיה.

יצירת דפוסי עגול עדין עם קצות האצבעות שלך על הגב של הרגליים של האשה שלך. לעשות את אותו הדבר על הרגליים הפנימיות שלה, לעבוד מתוך הברכיים ולעצור ממש לפני שאתה מגיע איברי המין שלה. חזור על זה כמה פעמים כדי לבנות התרגשות.

לחש באוזנו של השותף שלך שאתה רוצה שהיא תהפוך על גבה. תנו לה למצוא עמדה נוחה, ואז בעדינות להניח את הרגליים על הברכיים. לעסות את רגליה כדי להרגיע אותה עוד יותר ולהגביר את ההתעוררות שלה, מייעצת קרול קווין, Ph.D., עבור “קוסמופוליטית”. שבץ את החלק העליון ואת כפות רגליה. קח כל אצבע לגלגל אותו בין האגודל לאצבע בעת החלקת האצבעות שלך לתחתית הבוהן, עובד מן הבוהן הגדולה עד הבוהן. החלק את האצבע בין כל אצבע לתנועה חלקה ועדינה. מכה את סוליותיה ואת רגליה. שאלו אותה אם היא רוצה שתעסקו בעיסוי החלק הקדמי של גופה.