האם עובד את הרגליים לעזור לגוף שלך לקבל גדול יותר מהר?

אתה יכול להשיג מסת שרירים בקלות רבה יותר על ידי אימון שרירי הרגליים. עושה תרגילי רגל כמו סקוואט בארבל, לחיצות רגל מטומטם lunges מגרה עלייה של ההורמון טסטוסטרון, עוזר חבילת מסת שרירים רזה יותר על הגוף שלך. התייעץ עם רופא לפני תחילת התרגיל אימון לממש משטר.

אֲנָטוֹמִיָה

אקס Rx האתר מציין את שריר הארבע, hamstrings, adductors הירך והעגלים הם קבוצות השרירים העיקריים ברגליים. מאז הרגליים מהווים את קבוצת השרירים הגדולה ביותר בגוף שלך, זה קריטי לפתח מסת שרירים אלה כדי בתפזורת במהירות. התעלמות הרגליים האימון רק את הגב, שרירי הזרוע, שרירי התלת ראשי ושרירי הכתפיים לא ייצר כמו טסטוסטרון כמו אימון גוף מלא אימון. עבודה על הגוף העליון והזנחת הרגליים שלך יכול גם ליצור חוסר איזון שריר בין הגוף העליון והתחתון שלך, מעכב רווחים בכל הגוף שלך ולהגדיל את הסיכון לפציעה.

תנועות מתחם

תרגילים מורכבים כמו squats, lunges ואת הרגל presses להתמקד על שרירי הרגליים. אימון עם תנועות מורכבות עוזר לך לשבור קבוצות שרירים מרובים עם מספר מינימלי של תרגילים, הגדלת היפרטרופיה הכוללת שלך, או צמיחה שריר. לעשות שלוש קבוצות של 10 חזרות עם משקל כבד, עבור כל תרגיל, כדי בתפזורת למעלה. מנוחה למשך 90 שניות בין קבוצות כדי לאפשר זמן התאוששות רחב.

דִיאֵטָה

תזונה עשירה עם פחמימות מורכבות חלבונים רזים יכול לארוז על מסת שריר במהירות. חותכים החוצה, מאכלים שומניים כמו עוגיות או מזון מהיר, ולהחליף אותם עם שיבולת שועל, דגנים מלאים חלבונים רזים כמו חזה עוף או סלמון. פחמימות מורכבות לתת לך אנרגיה עבור אימון משקולות שלך הפעלות, וחלבונים לעזור לספק את השרירים שלך עם חומצות אמינו קריטיות.

טיפים

הימנע overtraining על ידי עבודה את הרגליים וקבוצות שרירים אחרים פעם בשבוע. השרירים שלך נשברים במהלך האימונים, והם להתאושש לגדול כאשר אתה רחוק מן הכושר. מנוחה שבוע אחד בין האימונים כי לנצל את אותן קבוצות שרירים. זה מאפשר לגוף שלך להתאושש באופן מלא בין האימונים, אופטימיזציה של צמיחת השרירים שלך.